Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
20 Aralık 2010
Mattel'den Yılbaşı Hediye Listesi
Mattel, çocukların çok sevecekleri hediyeler için ebeveynlere yardımcı olacak yeni yıl listesini hazırladı.
Dünyanın en büyük oyuncak üreticilerinden Mattel, çocukların çok sevecekleri hediyeler için ebeveynlere yardımcı olacak yeni yıl listesini hazırladı. Barbie, Hot Wheels, Fisher-Price, Polly Pocket, Scrabble, Uno, Magic 8 Ball gibi birbirinden ünlü markaların oyuncak ve oyunlarının yer aldığı liste yeni yılın en gözde hediyelerinden oluşuyor.

MATTEL YILBAŞI HEDİYE LİSTESİ

Mutlu Yıllar Barbie: Yeni yıla özel hazırlanan Mutlu yıllar Barbie, 2010 yılının en güzel anılarını hatırlatacak. Yeni yılın en güzel hediyesi olan Mutlu Yıllar Barbie, özel Barbie koleksiyonunda yer alıyor. (59,90 TL - 64,90 TL)

Moda Masalı Barbie: Işıltılı elbisesiyle minik prenseslerin en gözde oyuncağı olan Moda Masalı Barbie, tıpkı filmindeki gibi. Kemerindeki düğmeye basıldığında Barbie"nin elbisesi ışıl ışıl oluyor. Muhteşem müziği ile oyunlara eğlence katıyor. (49,90 TL - 54,90 TL)

Moda Masalı Periler: Barbie Moda Masalı"nın sevimli perileri şıklıklarıyla göz kamaştırıyor. Shyn"e, Glim"r ve Shim"r renkli saçları, pırıltılı elbiseleri ve harika aksesuarlarıyla miniklerin oyunlarına ışıltı katıyor. (24,90 TL -29,90 TL)

Moda Masalı Alice: Moda Masalı Barbie gibi tasarımcı olan arkadaşı Alice, şık elbisesi ve sevimli köpeği ile harika görünüyor. Barbie Moda Masalı filminde Barbie ile birlikte muhteşem tasarımlar hazırlayan Alice, Barbie ile birlikte moda dünyasına yön veriyor. Alice, Moda Masalı koleksiyonu yapan miniklerin en sevdiği oyuncaklar arasında yerini alıyor. (34,90TL - 39,90 TL)

Moda Masalı Ken: Barbie Moda Masalı filminde defile hazırlığı yapan Barbie ve Alice"e yardım eden Ken pırıltılı takım elbisesi ile çok şık. Ken, Moda Masalı koleksiyonlarına renk katıyor. (24,90 TL - 29,90 TL)

Moda Masalı Atlı Araba: Hem romantik hem de modern görünümdeki Moda Masalı Atlı Araba"ya çocuklar bayılacak. Barbie ve Ken"i atlı araba ile gezdiren minikler pırıltılı bir gezintiye çıkacak. (99,90 TL -104,90 TL)

Moda Masalı Glitterizer & Barbie: Glitterizer gardrop sihirli bir şekilde pırıltı saçıyor. Minikler, bu harika dolap ile çok eğleniyor. Minikler, Barbie"nin kostümlerini Glitterizer dolaba yerleştirerek ışıltı kazandırıyor. (119,90 TL -124,90TL)

Moda Masalı Şato: Dünyanın en modern şatosu olan Moda Masalı Şato harika… İki katlı olan şato çok şık. Rengarenk eşya ve aksesuarların olduğu şatoda dans pisti bile var. (199,90 TL - 204,90 TL)

Barbie Rapunzel: Sihirli saçları ile minikleri kendine hayran bırakan Barbie Rapunzel, kız çocuklarının en sevdiği oyuncaklar arasında yerini alıyor. Minikler Rapunzel"in sihirli makasıyla saçlarını kesiyor ve istediği yerden tekrar uzatıyor. (44,90 -49,90 TL )

Pırıltılı Periler: Şeker renkleri ile harika görünen Pırıltılı Periler ışıltılı kanatlarıyla göz alıyor. Minikler, Perilerin Kanatlarındaki sevimli aksesuarları kendileri için de kullanabiliyor. (39,90 TL - 44,90 TL)

Pony ve Mini Periler: Cıcıl cıvıl renkleri ve harika saçları ile Pony ve Mini Periler çok tatlı. Muhteşem kanatları ile harika. (24,90- 29,90 TL )

Işıklı Periler: Işıklı kanatları ile oyunlara eğlence katan Işıklı Periler çok sevimli. Şık aksesuarları ve renkli kostümleri ile muhteşem görünen periler miniklerin gözdesi. ( 49,90 TL - 54,90 TL)

Barbie"nin Pembe Evi: Minikler Barbie"nin Pembe Evi"ne bayılacak. Birbirinden şık mobilya ve aksesuarları kendi zevklerine göre yerleştiren minikler, Barbie"nin Pembe Evi ile eğlenceli dakikalar geçiriyor. (119,90 TL - 124,90 TL)

Barbie"nin Süper Jeti: Tıpkı gerçek bir jet görünümünde olan Barbie"nin Süper Jeti çok konforlu. Minikler, bu jet ile Barbie"yi keyifli yolculuklara çıkararak çok eğleniyor. (199,90 TL - 204,90 TL)

Barbie Ben Büyüyünce: Minikler, Barbie Ben Büyüyünce serisi ile hayalini kurdukları meslekleri daha yakından tanıyor. Diş Doktoru, Veteriner, Rock Yıldızı, Düğün Organizatörü, Araba Yarışçısı, Balerin, Dans Öğretmeni ve Snowboard Şampiyonu gibi kızların en sevdiği mesleklerin bebekleri Barbie Ben Büyüyünce serisinde. (29,90 TL - 34,90 TL)

Barbie Ben Büyüyünce Oyun Setleri: Çocuklar, hayalini kurdukları meslekleri Barbie Ben Büyüyünce Oyun Setleri ile oyunlarına taşıyor. Diş Doktoru & Bebek Bakıcısı, Pizza Şefi & Veteriner, Pastacı gibi oyun setleri miniklerin oyunlarına eğlence katıyor. (49,90 TL - 64,90 TL )

Barbie Fashionistas Bebekler: En moda elbiseleri ve göz kamaştırıcı aksesuarlarıyla poz veren Barbie Fashionistas Bebekler Şeker, Romantik, Çılgın, Havalı, Sportif tarzlarıyla yüzden fazla poz veriyor. Modayı yaşam tarzı haline getiren Barbie Fashionistas Bebekler miniklerin oyunlarına şıklık katıyor. (24,90 TL - 29,90 TL)

Barbie Fashionistas Alışverişte: Minikler, Barbie Fashionistas bebeklerin her tarza uygun kıyafetleri ve aksesuarları ile birbirinden şık kombinasyonlar yaratıyor. Parti kıyafetlerinden trendy kıyafetlere, günlük kıyafetlerden şık gardrop kıyafetlerine, ayakkabılardan aksesuarlara kadar her şey var. ( 29,90 TL - 34,90 TL)

Barbie Renkli Tırnaklar: Süper tırnaklar için ipuçları veren Barbie Renkli Tırnaklar, Barbie ile manikür yapmayı eğlenceye dönüştürüyor. ( 39,90 TL - 44,90 TL)

Barbie Renkli Saçlar: Minikler, hem Barbie"nin saçlarını hem de kendi saçlarını renklendirmeye bayılacak. (39,90 TL - 44,90 TL)

Barbie Havalı Saçlar: Minikler, Barbie"nin upuzun saçlarına şekil vererek, sim üfleyen fön makinesiyle süslemeye bayılacak. (59,90 TL - 64,90 TL)

Barbie Tırnak Tasarım Büstü: Kızlar Barbie Tırnak Tasarım Büstü ile çok eğlenecek. İstediği tırnağı seçen minikler parlatıcı sürerek birbirinden güzel desenlerle tırnaklara harika manikür yapacak. İstediklerinde tırnaklara simle pırıltı ekleyecekler. (59,90 TL - 64,90 TL )

Polly"nin Evi: Sevimli aksesuarları, rengarenk eşyaları ile Polly"nin Evi muhteşem. İki katlı olan evde sevimli cutantlar saklı. (59,90 TL - 64,90TL)

Fisher-Price Benim Sevgili Bebeğim Türkçe Konuşuyor: Türkçe olarak toplam kırk farklı kelime söyleyip, cümle kurabilen Benim Sevgili Bebeğim Türkçe Konuşuyor, 2 ve üzeri yaştaki çocukların vücutlarını kolayca tanımalarına ve interaktif oyun oynamalarına yardımcı oluyor. Alfabenin ilk harflerini neşeli bir melodi eşliğinde seslendiren bu sevimli bebek ayrıca göz, kulak, ağız, el, göbek, ayak bölümlerini hem Türkçe, hem de İngilizce söylüyor. (69,9OTL-74,90TL)

Fisher-Price Smart Fit: Fisher-Price Smart Fit ile minikler interaktif olarak gündelik spor aktivitelerini yapıyor, renkleri tanıyor, alfabeyi, sayıları ve basit matematik işlemlerini öğreniyor. Akıllı oyun bahçesi olan Fisher-Price Smart Fit, çocukların hem öğrenmesine, hem de spor yapmalarına destek veriyor. (150,00 TL - 155,00 TL)

Dora Şarkı Söylüyor: Miniklerin en sevdiği karakterlerden Kaşif Dora, seslendirdiği şarkılar, dans şovu ve Türkçe-İngilizce deyimleri ile miniklerin vazgeçilmezi oluyor. (100,00 TL - 105,00 TL)

Fisher- Price Eğitici Piyano: Minik piyanistler için mükemmel bir eğitici piyano. Hem Türkçe hem İngilizce olan piyano renkli tuşları ile çok sevimli: Sayıları, renkleri, İngilizce kelimeleri, notaları ve daha fazlasını öğretiyor. (150,00 TL - 155,00 TL )

WWE Kırılan Ring: En heyecanlı gösterilere sahne olan WWE Kırılan Ring"de muhteşem aksiyonlar yaşanıyor. FlexForce figürleri ve aksesuarları ile birlikte kullanılan ring, kırılma anında eğlenceyi doruğa çıkarıyor. 4 yaş ve üzerindeki çocuklar WWE Kırılan Ring ile çok eğleniyor. (69,90 TL- 74,90 TL)

Hot Wheels Çılgın Sharky Sahilde Oyun Seti: Türkçe konuşan Hot Wheels Çılgın Sharky Sahilde Oyun Seti, çocuklara mücadeleci ve nefes kesen anlar yaşatıyor. Minikler, araba yiyerek karnını doyuran köpek balığı Çılgın Sharky"den araçlarını kurtarmaya çalışıyor. Türkçe esprileri ile çocuklara maceranın tadını yaşatan Hot Wheels Çılgın Sharky Sahilde Oyun Seti 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlandı. (54,90 TL-60 TL)

Hot Wheels Colour Shifter Dr. Kemik'in Laboratuarı: Aksiyon dolu bu oyun setine çocuklar bayılacak. Sıra dışı görünümüyle kalpleri fetheden Dr. Kemik çılgın bir kimyager. Bazı HW Renk Değiştiren Arabalar ile oynanan oyun setinde arabalar fırlıyor, su tankından geçiyor ve başka bir renge bürünüyor. 4 Yaş ve üzerindeki çocuklar Dr. Kemik ile eğlenceye doymuyor. ( 99,90 TL - 105,00TL)

Hot Wheels Bionic Battle Yarış Seti: Hot Wheels arabalarının robota karşı yarıştığı oyunun her anı heyecan dolu. Demir yumruklu robot, düşmanı olan arabaları uzaklaştırmaya çalışırken yenilgiye uğruyor. 4 yaş ve üzeri çocuklar için nefes kesen bir oyun seti. (79,9 TL - 85 TL)

Cars Mack Track Yarış Seti: Heyecanlı yarış setinde, fırlatıcı motor sayesinde araçlar start veriyor. Mack karakterlerinin de yardımıyla yarışta öne geçmek mümkün ama kestirme yolları bilmek gerekiyor. 3 Yaş ve üzerindeki çocuklar için harika bir oyun seti. ( 119,90 TL - 124,90 TL)

Toy Story 3 Action Links Oyun Seti: Oyuncak Hikayesi 3 filminin ünlü karakterlerinden Wooddy, Buzz ve diğer karakterler bu oyun setiyle filmin heyecanını devam ettiriyor. Birbirlerine kolayca birleştirilen bu eğlenceli set 5 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlandı. (39,9 TL- 44,90 TL)

Magic 8 Ball: Karar verilemeyen anlarda, beklentilerle ilgili sorularda herkesin hayatını renklendiren Magic 8 Ball, tüm yanıtları eğlenceli bir oyuna çeviriyor. Yeni yıldan beklenenler eğlenceli şekilde Magic 8 Ball"dan öğreniliyor. (19,90 TL- 24,90 TL)

Uno Extreme: Büyük küçük herkesin eğlencedeki buluşma noktası olan Uno yeni Extreme serisi ile oyunlara yeni heyecan getiriyor. Elektronik kart fırlatıcısı aracılığıyla kartları çeken oyun severler renkleri ve sayıları eşleştiriliyor. 69,90 TL-74,90 TL)

Scrabble & Scrabble Junior: Dünyanın bir numaralı kelime oyunu Scrabble"da kelimeler birbiriyle yarışıyor. Minikler için tasarlanan Scrabble Junior ile çocukların aileleri ve arkadaşları ile birlikte keyifli vakit geçiriyor. (49,90 TL- 54,90 TL)

İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/29 °C
İstanbul 17/28 °C
İzmir 19/31 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,6683
EURO
8,9576
IMKB
80.549
ALTIN
460,246