Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
30 Aralık 2010
Türk Telekom'dan Yılbaşı Hediyesi
Türk Telekom'la yılbaşında, evden sadece evi değil yurtdışı ve cebi aramak da bedava.
Türk Telekom bireysel müşterileri için yılbaşına özel bir hediye sunuyor. Bu özel kampanya kapsamında tüm bireysel Türk Telekom müşterileri, 31 Aralık 2010 saat 19.00"dan, 1 Ocak 2011 saat 07.00"ye kadar evden şehiriçi, şehirlerarası, ululararası birinci kademe ev ve iş telefonlarını ayrıca tüm yurtiçi cep telefonu aramalarını ücretsiz olarak yapabilecek. Türk Telekom bu kampanyayla böylece evden ev ve iş telefonlarına ek olarak uluslararası ve GSM yönüne de ücretsiz görüşme olanağı sunuyor.
Türkiye"nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerine yılbaşına özel bir hediye sunuyor. 31 Aralık tarihinde, Türk Telekom bireysel müşterilerileri, sadece şehiriçi ve şehirlerarası değil, uluslararası birinci kademe sabit ve yurtiçi cep telefonu aramalarını da bedava yapabilecekler. Böylece ev telefonu ile Türkiye'deki tüm ev, iş ve cep telefonlarını aramak belirtilen saat aralığında bedava olacak. Yurtiçindeki bu numaralara ek olarak uluslararası birinci kademe olarak adlandırılan ve 36 ülkeyi içeren bölgedeki tüm ülkelerin ev ve iş telefonlarını da aramak bedava olacak. Türk Telekom müşterileri ev ve iş telefonu ya da cep ya da uluslararası demeden yılbaşını kutlama imkanına kavuşacak. Kampanya, 31 Aralık 2010 saat 19.00"dan 1 Ocak 2011 saat 07.00"ye kadar geçerli olacak.
Müşterilerinin hayatına daha fazla değer katabilmek için yılbaşını fırsat olarak gördüklerini belirten Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan şunları söyledi:
"Ürün ve hizmetlerimizle olduğu kadar, avantajlı kampanyalarımızla da müşterilerimizin hayatına değer katmayı hedefliyoruz. Konuşma trafiğinin en yoğun olduğu yılbaşı, bayram gibi özel günlerde, kampanyalarımızın yarattığı değer daha fazla oluyor. Bu nedenle 2011 yılına girerken müşterilerimize güzel bir yılbaşı hediyesi vermek istedik. Büyük ilgi gören 7"den 7"ye Bedava Kampanyası"nın sınırlarını yurtiçi cep telefonu ve uluslararası birinci kademe sabit aramaları da kapsayacak şekilde genişlettik. Kampanyamızla, müşterilerimizin bu özel günde en uzaktaki sevdikleriyle ve akrabalarıyla dahi doyayısa konuşabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Tüm müşterilerimize ürün ve hizmetlerimiz sayesinde mesafelerin daha da kısaldığı bir yıl dileriz."
Kademe 1 ülkeleri:
A.B.D. ,A.B.D.(ALASKA), A.B.D.(HAWAİİ), A.B.D.(PORTO RİKO), A.B.D.(VİRJİN ADL.), ALMANYA, AVUSTURYA, BULGARİSTAN, BELÇİKA, ÇEK CUMH., ÇİN HALK CUM., DANİMARKA, ESTONYA, FİNLANDİYA, FRANSA ,GÜNEY KORE, İRLANDA, HOLLANDA, HONG KONG, İNGİLTERE, İSPANYA, İSRAİL, İSVEÇ, İSVİÇRE, İTALYA, İZLANDA, JAPONYA, KANADA, LÜKSEMBURG, MACARİSTAN, MALEZYA, PORTEKİZ, RUSYA, SİNGAPUR, SLOVENYA, SLOVAK CUMH., YUNANİSTAN
(A.B.D. VE KANADA GSM ARAMALARI 1.KADEME PSTN TARİFESİNDEN ÜCRETLENDİRİLECEKTİR.)

İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 20/36 °C
İstanbul 22/31 °C
İzmir 23/32 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8589
EURO
7,7325
IMKB
80.549
ALTIN
392,042