Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Ocak 2011
Karne Hediyesi İstikbal'den
Sömestr tatiline özel olarak İstikbal, Genç Odası modellerinde kampanya başlattı.
Silverline'dan Sevgililer Günü'ne Özel
Casio'dan Sevgililer Günü'ne Özel
Sevgililere iPad ve iPod"lar
Karne Hediyeleri Saturn'de

Her yıl sunduğu yenilikçi konseptler ile sektörün öncüsü İstikbal, sömestr öncesi Genç Odaları"nda yaptığı kampanyayla, gençlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. 690 liradan başlayan fiyatlarla sunulan Genç Odaları, renk ve model alternatiflerinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Hem kız hem de erkek çocuklarına özel farklı konseptlerde sunulan modeller, kendi içinde de alternatifler yaratıyor. Ürün fiyatı 690 lira olan ve iki kapılı gardırop, başlık, komodin ve çalışma masasından oluşan Carmen Genç Odası takımının yanı sıra; diğer Genç Odaları da farklı zevk ve beğeniye sahip gençlere hitap ediyor.

Çocuklarına karne hediyesi vermek isteyen ebeveynlere sunduğu uygun fiyatların yanı sıra ödeme kolaylığı da yaratan İstikbal, Bonus Card kullanıcılarına da ödemeyi erteleme fırsatı sunuyor. Peşin fiyatına 12 veya 24 ay taksitin mümkün olduğu kampanya kapsamında; ödemeler Haziran 2011 tarihinde başlıyor.

Dinamik ve enerjik tasarımları ve fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken İstikbal Genç Odaları, gençlerin ve çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini odalarına yansıtmalarına da olanak tanıyor.

Bilgi için: 444 33 44

İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/29 °C
İstanbul 17/28 °C
İzmir 19/31 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,6683
EURO
8,9576
IMKB
80.549
ALTIN
461,887