Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
02 Şubat 2011
BİODER'de Sevgililer Günü
İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı hayal eden kadınlara BİODER'den Sevgililer Günü hediyesi: BİODER Vücut Serumu Sirli Ilık Ağda.
BİODER"in kaçırılmayacak Sevgililer Günü kampanyası, her zaman şık ve bakımlı görünmek isteyen kadınlara komple vücut bakımı sunuyor. İçeriğindeki Complex B bitkisel etken maddesi sayesinde her kullanımda tüylerin azalmasını ve incelmesini sağlayan ve fiyatı 51 TL olan BİODER Sirli Ilık Ağda, sinerjik etki oluşturan bitki özlerinden formüle edildi. Tüy sayısında yüzde 47 oranında azalma, tüy çapında ise yüzde 22 oranında incelme sağlayan BİODER Sirli Ilık Ağda, tüy çıkma periyodunu 2 haftaya kadar geciktiriyor.

BİODER"in devrim niteliği taşıyan ürünü tüy azaltıcı vücut serum ise istenmeyen tüyleri, kıl köküne etki ederek, cilde zarar vermeden, en kısa sürede ve en pratik şekilde kalıcı olarak azaltarak inceltiyor. Herhangi bir yan etkisi olmadığı klinik testlerle onaylanan vücut serumu mevcut ürünlerden çok daha konsantre ve etkili. Ayda 3 kez kullanım ile istenmeyen tüylerde kalıcı çözüm sağlayan serumun tüy sayısında yüzde 56 azalma, tüy çıkma periyodunda yüzde 65 gecikme ve tüylerde yüzde 37 inceltme sağlayan etkisi klinik testlerle onaylanmıştır.

İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 20/36 °C
İstanbul 22/31 °C
İzmir 23/32 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8571
EURO
7,7380
IMKB
80.549
ALTIN
393,018