Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
10 Şubat 2011
Forum İstanbul'da Sevgliler Günü
Sevgililer, 14 Şubat'ta Forum İstanbul'da 2 kere kazanacaklar.
Forum İstanbul"da 14 Şubat Sevgiler Günü"nde, hem Turkuazoo-Akvaryum ve Magic Ice-Buz Müzesi"nde çiftlerden tek kişilik ücret alınacak; hem de çiftler eğlenceli, muzip ve romantik bir yarışmada ödüller kazanma şansını yakalayacaklar. Forum İstanbul"un büyük ilgi gören iki eğlence mekanı Turkuazoo-Akvaryum ve Magic Ice-Sihirli Buz Müzesi, 14 Şubat Sevgililer Günü"nde ziyaretçilerinin bu özel günlerini, çiftlerden 2 kişi yerine sadece tek kişilik giriş ücreti alarak kutlayacak.

Sevgililer Günü"ne özel eğlenceli, muzip ve romantik bir yarışma

14 Şubat Sevgililer Günü, Forum İstanbul"da eğlenceli, muzip ve romantik bir yarışma ile kutlanacak. Yapışık ikiz t-shirt"ü giymiş çiftler birbirleriyle yarışacaklar. 3 etapta gerçekleşecek yarışmada yapışık ikiz t-shirt"ü giymiş çiftler, birbirlerine yapışıkken neleri başarabileceklerini sınayacaklar.

Çiftler, karşılıklı olarak eş zamanlı biçimde start alacakları yarışmada 3"er etaptan oluşan birer eş parkurda yarışacaklar. Çiftler yarışmanın Oturma Odası Etabı"nda birer koli kitabı, renklerine göre gruplandırarak raflara dizecekler; Mutfak Etabı"nda mükellef birer yemek masasını kuracaklar. Yarışmanın üçüncü etabı ve son etabı, yani Yatak Odası Etabı"nda ise birer nevresim takımını açıp yatağa geçirecek olan çiftler, bu etabı da tamamlayınca yorganın altında kaybolacaklar. Yorganın altında ilk kaybolan çift yarışmayı kazanmış olacak.

İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/29 °C
İstanbul 17/28 °C
İzmir 19/31 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,6683
EURO
8,9576
IMKB
80.549
ALTIN
461,887