Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Ocak 2012
EGE RATİN-DER Kuruldu
Ege Bölgesinde yayın yapan Radyocular Televizyoncular ve İnternet Yayıncıları bir çatı altında toplandı. EGE RATİN-DER ilk yönetim kurulu toplantısında görev bölümü de yapıldı.

EGE RATİNG DER başkanlığını Yıldız Fm’nin sahibi Abdülhakim Bingöl üstlendi. Başkan Yardımcılıklarına ise Ege’de Son Söz haber potalının sahiplerinden Fahrettin Dokak, Özmen FM Sahibi Ayhan Özmen, Manisa ve yöresinde yayın yapan HİRAŞ Radyonun sahibi Rıfat Emin Uygur getirildi.
Ege Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (EGE RATİNG DER) in Genel Sekreterliğini ise Gazeteci Yazar Halit Tunç üstlenecek.
Derneğin Muhasipliğini Ege Fm’nin sahibi Gönül Pek yapacak.
Derneğin Yönetim Kurulu Üyeliklerine Can Radyo’nun sahiplerinden Gökhan Kafalı, FOOD Sektör Dergisinin Sahibi Şakir Sarıçay, RT Haberin Sahibi İbrahim Polat getirildi.
Derneğin Denetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu. İzmir Time Sahibi İsa Efe, Ege İnternet Haber’in Sahibi Ömer Çakmak ve TR Prodüksiyon Sahibi Ömer Şehit…
 

ÇOK ÖNEMLİ BİR ADIM
Ege Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (EGE RATİNG DER) Genel Başkanı Abdülhakim Bingöl yaptığı konuşmada şunları söyledi
“Bu oluşumla Radyocular, Televizyoncular, İnternet Yayıncıları bir örgüt çatısı altında birleşerek yayıncılığın bütün alanlarında gerek duydukları an birlikte hareket edeceklerdir. Daha ilkeli, daha örgütlü ve daha kaliteli yayıncılık için akademik çalışmalar yapacaklardır. Bu dernek bir meslek örgütü misyonunun çok ötesinde, Bütün Ege’yi bünyesine katan, bölgede ki her gelişmeye duyarlı farklı bir ses olacaktır. Üyelerimizin sorunlarının Ankara’ya ulaştırmada, yeni iletişim çağında İnternet gazeteciliğinin, radyo ve TV haberciliğinin önemiyle birlikte hızla büyüyüp gelişecektir” şeklinde konuştu.
 

Bu habere toplam (1) yorum eklenmiştir.
Hasan demir
24 Ocak 2012 Salı 13:47
TEBRİKLER
EGE RATİNG DER e başarılar dilerim. Başarılı olacaklarına eminim....

İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 12/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18