Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Eylül 2012
Koçtaş Beylikdüzü'nde Keyifli Haftasonları
Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, Beylikdüzü mağazasında Eylül ayında da çeşitli eğlenceli ve eğitici etkinlikler düzenleyecek.

Koçtaş Beylikdüzü mağazasında Eylül ayında da keyifli ve eğlenceli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Mağazada Eylül ayı boyunca Cumartesi günleri düzenlenecek pek çok etkinlik ailenizle kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak.

Ahşap Boyama Atölyesi’nde el becerilerinizi geliştirin
Koçtaş Beylikdüzü mağazada 15 Eylül Cumartesi günü 13:00-14:00 saatleri arasında ‘Ahşap Boyama Atölyesi’ kurulacak. Okulların açılmasıyla birlikte çocukların kırtasiye ihtiyacını da karşılamaya yönelik etkinlikte çocuklar, hem el becerilerini geliştirmiş hem de kendileri için ahşap notluklar ve kalemlikler hazırlamış olacaklar.

Şimdi Okullu Olduk interaktif tiyatro oyunu
Mağazada 15 Eylül Cumartesi günü 14:00-15:00 saatleri arasında ise Şimdi Okullu Olduk interaktif müzikli tiyatro oyunu sahnelenecek. İçeriği çocukların okula kolay adapte olmalarını sağlamak amacıyla hazırlanmış oyunda, evde tek başına oyun oynayan Cem’in arkadaşlarının okula başlamasıyla etrafında gelişen olaylar ele alınıyor. Bol kahkaha ve müziklerin olduğu interaktif bir tiyatro oyun olan Şimdi Okullu Olduk’ta çocuklar hem bilinçlenecek hem de eğlenecek.

Çocukları okula erken başlayan aileler için eğitici seminer
Mağazada 22 Eylül Cumartesi günü 13:00-15:00 saatleri arasında Natalia Zayud ile Okula Başlayan Çocuk Psikolojisi Seminer’i düzenlenecek. Seminerde eğitim hayatını Rusya’da tamamlamış olan Kuantum Uzmanı DR.Natalia Zayud çocukları okula erken başlayan ailelerin sorularını yanıtlayacak, ailelere çocuklarına karşı nasıl davranmaları gerektiği konusunda bilgiler paylaşacak.

İllüzyon öğrenmek isteyenler Beylikdüzü Koçtaş’a
Koçtaş Beylikdüzü mağazada 29 Eylül Cumartesi günü ise 14:00-16:00 saatleri arsında 6-12 yaş arası çocuklar için İllüzyon Dersi verilecek. Program dahilinde öncelikli olarak bir illüzyon gösterisi sahnelenecek, ardından da illüzyon dersi düzenlenecek. Dersin sonunda ise katılımcılara hediye illüzyon seti ve sertifika verilecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -3/1 °C
İstanbul 8/11 °C
İzmir 7/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7701
EURO
6,3816
IMKB
80.549
ALTIN
271,535