Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
20 Ekim 2012
türkiye Finans'tan Bayrama Özel Kampanyalar
Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, Kurban Bayramı’nda da müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı sürdürüyor.

Türkiye Finans, bankacılık sektöründeki birikimini, katılım bankacılığı konusundaki uzmanlığını geniş ürün yelpazesi ve özel kampanyaları ile müşterilerine sunmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’na özel iki kampanya düzenleyen Türkiye Finans, farklı taleplere yönelik Katılım Bankacılığı prensipleri doğrultusunda İhtiyaç Finansmanı ve bayramda ayağını yerden kesmek isteyenlere Taşıt Finansmanı ürünlerini sunuyor.

Türkiye Finans Kurban Bayramı İhtiyaç Finansmanı Kampanyası kapsamında 48 aya varan vade imkanı, 3 ay taksit öteleme fırsatı ve uygun fiyat avantajı ile müşterilerine masrafsız finansman desteği hizmeti verilirken, kamu çalışanlarına özel 60 ay vade imkanı da sunuluyor. Üstelik Türkiye Finans kampanya kapsamında bulunan taksit öteleme seçeneği ile de ihtiyaç finansmanını şimdi alıp 2013 yılında ödeme imkânı da veriyor.

Bayramda seyahat planı yapanlara, taşıt kredisi Türkiye Finans’ta
Türkiye Finans Bayram Taşıt Finansmanı Kampanyası da araç almak, aracını yenilemek isteyen veya bayramda yolculuğa çıkacak olan tüm bireysel müşterilerin hayatını kolaylaştırıyor. Taşıt Finansmanı Kampanyası 3 ay taksit öteleme fırsatı, 48 aya varan vade imkanı ve uygun fiyat avantajını bir araya getiriyor. Üstelik kampanya kapsamında taşıt finansmanı kullanan herkese herhangi bir koşul istenmeden navigasyon cihazı hediye ediliyor.

Kamu çalışanlarına gelir belgesiz finansman desteği
Türkiye Finans, bayrama özel geliştirdiği İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı ürünlerinde kamu çalışanlarını da unutmuyor. Türkiye Finans Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar; “Kamu çalışanlarında İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı için gelir belgesi şartını aramıyoruz. Üstelik ihtiyaç finansmanında kamu çalışanlarına yönelik 60 ay vade imkânı da sunmaya başladık. Kamu personellerinin ihtiyaç duydukları mal ve hizmetlerin katılım bankacılığı ilkeleriyle teminine yönelik sunduğumuz avantajlı kampanyalarımız devam edecek” dedi.

Türkiye Finans’ın Kurban Bayramı’na özel sunduğu ihtiyaç ve taşıt finansmanı kampanyasına başvurular 9 Kasım’da sona erecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/32 °C
İstanbul 22/28 °C
İzmir 22/37 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
80.549
ALTIN
397,185