Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
30 Aralık 2012
İkinci Hayatlara Noel Baba Sürprizi
İzmir Kent Hastanesi’nde karaciğer nakliyle sağlıklarına kavuşup yeni bir yaşama başlayan çocuklar yeni yıla girerken Noel Baba sürprizi ile sevindi.

Çocuklar taburcu olmak için gün sayarken, yılbaşının simgesi Noel Baba kılığına girmiş hastane personeli, meyve ikram ettiği minikleri keyiflendirdi. Anneler ile hemşire ablaların ortak dileği sağlık oldu.

Pek çok sağlık kurumunda olduğu gibi İzmir Kent Hastanesi’nde de tedavileri nedeniyle yeni yıla hastanede girecek hastalar unutulmadı. Bir hastane personeli Noel Baba giysileri giyip, ak sakal takarak tüm hastaları odalarında ziyaret etti. Noel Baba, hastalara diyetlerine uygun meyveler dağıtırken, en büyük ilgiyi karaciğer nakli kliniğinde gördü. Nakil olup ikinci hayata başlayan, yeni hayatlarında ilk yılbaşını kutlayacak çocuklar Noel Baba’yı karşılarında görünce hem şaşkınlık yaşadı hem de sevindi. Noel Baba’nın dağıttığı rengarenk balonların neşelendirdiği çocuklar hemşire ablalarıyla ve anneleriyle mutluluk pozu verdi.

Karaciğer Nakli Kliniği Sorumlu Hemşiresi Filiz Kurt, her yılbaşı öncesinde çocuk hastalar için bir kutlama düzenlediklerini belirterek, “Karaciğer nakliyle yeni bir hayata başlayan çocuklarımız için 2013 ikinci hayatlarını ilk yılı. Çok anlamlı ve önemli. Yeni hayatlarında onları sağlıklı ve mutlu görmek istiyoruz. Tabii ki annelerini de. Renkli balonlar, Noel Baba onların yüzünü güldürmeye yetiyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -3/1 °C
İstanbul 8/11 °C
İzmir 7/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7701
EURO
6,3816
IMKB
80.549
ALTIN
271,535