Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
11 Haziran 2013
Babanıza En İyi Hissedeceği Hediyeyi Verin
Babanızın günlük hayatın yoğun temposundan uzaklaşıp keyifli bir mola vermesini ve dinlenmesini istiyorsanız, ona SANDA SPA’nın Babalar Günü’nden ilham alarak hazırladığı özel masaj seçeneğini hediye edebilirsiniz.

Yaklaşan Babalar Günü için özel ve unutulmayacak bir hediye arayışında olanlar SANDA SPA’nın Babalar Günü’nden ilham alarak hazırladığı, özel masaj seçeneğini tercih edebilirler. Geleneksel Bali masajı olan Father’s Escape, rahatlamaya ve dinlenmeye destek olan masaj yağları kullanılarak uygulanıyor ve babanızın stresten uzaklaşmasına yardımcı oluyor. Father’s Escape masajını satın alanlar, kendilerine hediye edilen spor ve eğlence dolu günün keyfini Hillside City Club’ta çıkarırken, hedeflerine daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olan BAR (Body Assesment Report) ölçümlerini de yaptırabiliyorlar.

Gevşetici ve rahatlatıcı özellikleri olan avuç içi ve akupresür tekniği ile yapılan Father’s Escape masajı, vücudun yorgun bölgelerine aromaterapi yağları kullanılarak uygulanıyor. Stres azaltmaya yardımcı olan bu masaj 50 dakikalık alındığında tüm vücuda, 30 dakikalık alındığında ise yüz, baş, boyun, omuz, sırt, göğüs ve kollara yapılıyor.

Babanızın, keyifli bir mola vermesini ve dinlenmesini istiyorsanız, SANDA SPA’nın Father’s Escape masajını satın alarak ona hediye edebilirsiniz. Father’s Escape masajının 50 dakikası 165 TL yerine 150 TL, 30 dakikası 115 TL yerine 90 TL olarak fiyatlandırılıyor.

SANDA SPA’nın iki kişilik hediye paketleri sayesinde, siz de babanızla birlikte bu özel masajı deneyimleyebilir, keyifli bir anın parçası olabilirsiniz. İki adet 50 dakikalık Father’s Escape masajı 330 TL yerine 250 TL olarak fiyatlandırılıyor
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -3/1 °C
İstanbul 8/11 °C
İzmir 7/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7701
EURO
6,3816
IMKB
80.549
ALTIN
271,535