Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
06 Ağustos 2013
Vodafone'dan Bayram Hediyesi
Tüm Vodafone faturasız aboneleri, 2-10 Ağustos tarihleri arasında yüklemelerinin de harcamalarının da 20 katı her yöne dakika kazanma fırsatına sahip olacak.

Dünya kalitesinde mobil teknolojiyi kolay ve anlaşılır şekilde aboneleri için ulaşılabilir hale getiren Vodafone Türkiye, 9 Temmuz’da başlayan Ramazan Kampanyası’na bayramda da devam ediyor. 2-10 Ağustos tarihleri arasında faturasız aboneler hem yüklemelerinin hem de harcamalarının 20 katı her yöne dakika kazanma fırsatı yakalıyor.

Ramazan ayında artan iletişim ihtiyaçlarına cevap veren Ramazan kampanyasıyla faturasız abonelerine yüklediklerinin ve harcadıklarının 10 katı dakika hediye eden Vodafone Türkiye, abonelerine duyduğu saygı ve muhabbeti, bayram hediyesi olarak, bu oranı 2 katına çıkararak sunuyor. Eski ve yeni tüm bireysel faturasız Vodafone abonelerinin yararlanabileceği kampanya, 10 Ağustos’a kadar geçerli olacak ve bu süre içinde yüklemelerin ve harcamaların tam 20 katı her yöne dakika kazanılacak.

Kampanyaya katılmak ve hem yüklemede hem de harcamada kazanabilecekleri teklifleri öğrenmek için faturasız abonelerin RAMAZAN yazıp 4455’e SMS atması yeterli oluyor. Ramazan Bayramı boyunca artan iletişim ihtiyaçlarına cevap veren bu kampanyada kazanılan dakikalar 11 Ağustos tarihinden itibaren kullanılabilecek.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak mobil iletişimin olanaklarını herkes için kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılma hedefiyle faaliyet gösteriyor, abonelerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz etmeye odaklanıyor, bu doğrultuda da cazip teklifler sunuyoruz. Bu yıl Ramazan ayıyla başlayan kampanyamızda, faturasız abonelerimizin artan iletişim ihtiyaçlarını desteklemek adına yüklenen ve harcanan TL’nin 10 katı her yöne dakika kazanma fırsatı sunduk. 9 Temmuz’da başlayan kampanyamıza şu ana kadar tam 2,5 milyon abonemiz katıldı. Ramazan Bayramı haftasında da devam edecek kampanyamızla, yükleme yapan abonelerimize yüklemelerinin, harcama yapan abonelerimize ise harcamalarının tam 20 katı her yöne dakika kazanma fırsatı sunuyoruz. Faturasız abonelerimiz sadece yükledikçe değil, harcadıkça da kazanıyor. Abonelerimizin Ramazan Bayramı’nda artan iletişim ihtiyaçlarını saygı ve muhabbetle karşılamaktan ve onlara Vodafone’un kolaylıklar dünyasını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle tüm halkımıza mutlu, bol muhabbetli bir bayram geçirmelerini dileriz. Odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde, Türkiye’nin dört bir yanında abonelerimizin beklentilerini izleyerek, artan ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -3/1 °C
İstanbul 8/11 °C
İzmir 7/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7701
EURO
6,3816
IMKB
80.549
ALTIN
271,535