Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Eylül 2013
Okula Dönüş Eğlencesi İstinyePark'ta
İstinyePark çocukların hafızalarına kazınan eğlenceli etkinliklerine bir yenisini ekliyor ve 14-22 Eylül tarihleri arasında çocuklara unutulmaz bir okula dönüş hediyesi veriyor.

İstinyePark yazın eğlencesini devam ettirmek isteyen çocukları okullar açılmadan önce de unutmadı. 22 Eylül’e kadar devam edecek olan Görevimiz Eğlence etkinliğinde, dileyen tüm çocuklar küçük birer casus olup suçluları yakalayacak, yer çekimine meydan okuyan zaman tünelinde fiziksel becerilerini sergileyecek ve çocukların sevgilisi laser tag oyununda kötü adamları alt edecekler!

14-22 Eylül tarihleri arasında 12.00-19.00 saatlerinde yapılacak etkinlikte çocuklar, okullar açılmadan önceki son günlerde eğlencenin doruklarına çıkacaklar. 3 aşamadan oluşan oyunda çocuklar, takım çalışması ve koordinasyona yönelik atölyelere katılacaklar. Oyunun ilk aşaması olan Casusluk Atölyesi’nde minik birer dedektif olup gruplara ayrılarak alanda saklanan ipuçlarını bulup olayı çözecek olan çocuklar, daha sonra bir anahtar kazanıp zaman tünelinden geçerek laser tag alanında kötü adamlara karşı savaşacaklar. Çocuklar, 3. aşamayı da bitirdikten sonra sertifikalarını almaya hak kazanacaklar.

Siz de çocuğunuza unutulmaz bir okula dönüş eğlencesi yaşatmak istiyorsanız, Görevimiz Eğlence etkinliği 22 Eylül’e kadar İstinyePark’ta sizi bekliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/10 °C
İstanbul 9/13 °C
İzmir 4/18 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,4821
EURO
6,1922
IMKB
80.549
ALTIN
212,035