Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Eylül 2013
Okula Dönüş Eğlencesi İstinyePark'ta
İstinyePark çocukların hafızalarına kazınan eğlenceli etkinliklerine bir yenisini ekliyor ve 14-22 Eylül tarihleri arasında çocuklara unutulmaz bir okula dönüş hediyesi veriyor.

İstinyePark yazın eğlencesini devam ettirmek isteyen çocukları okullar açılmadan önce de unutmadı. 22 Eylül’e kadar devam edecek olan Görevimiz Eğlence etkinliğinde, dileyen tüm çocuklar küçük birer casus olup suçluları yakalayacak, yer çekimine meydan okuyan zaman tünelinde fiziksel becerilerini sergileyecek ve çocukların sevgilisi laser tag oyununda kötü adamları alt edecekler!

14-22 Eylül tarihleri arasında 12.00-19.00 saatlerinde yapılacak etkinlikte çocuklar, okullar açılmadan önceki son günlerde eğlencenin doruklarına çıkacaklar. 3 aşamadan oluşan oyunda çocuklar, takım çalışması ve koordinasyona yönelik atölyelere katılacaklar. Oyunun ilk aşaması olan Casusluk Atölyesi’nde minik birer dedektif olup gruplara ayrılarak alanda saklanan ipuçlarını bulup olayı çözecek olan çocuklar, daha sonra bir anahtar kazanıp zaman tünelinden geçerek laser tag alanında kötü adamlara karşı savaşacaklar. Çocuklar, 3. aşamayı da bitirdikten sonra sertifikalarını almaya hak kazanacaklar.

Siz de çocuğunuza unutulmaz bir okula dönüş eğlencesi yaşatmak istiyorsanız, Görevimiz Eğlence etkinliği 22 Eylül’e kadar İstinyePark’ta sizi bekliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/12 °C
İstanbul 3/11 °C
İzmir 3/17 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3281
EURO
6,0377
IMKB
80.549
ALTIN
229,430