Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Eylül 2013
g2m, Dünya Turizmini Değerlendiriyor
Turizm sektörü dünyanın her ülkesinde her daim hareketli olabilen nadide sektörlerden biri. Turizm dendiğinde akla gelen birçok konu var iken bu oldukça kapsamlı sektörü dallarına ayırarak incelemek en doğrusu.

Dünya Turizm Örgütü’nün önerisiyle; dünyada turizm bilincinin oluşturulup geliştirilmesi ve turizmin çevresel, ekonomik, politik ve sosyo-kültürel öneminin vurgulanması amacıyla 27 Eylül Dünya Turizm Günü olarak tespit edilmiştir. Ülkeler arası turizm faaliyetlerinin birbirlerine aktarılması amacını da güden bu günde turizm sektörüne hizmet eden markalardan biri olan g2m, turizmde gastronominin yeri konusunda sektörü bilinçlendiriyor.

g2m Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayati Molinas, Dünya Turizm Günü’nü kutlarken, sektörü şu sözlerle aydınlatıyor. “Dünya çapındaki krizlere ve ekonomik değişikliklere rağmen turizm gelişmeye devam ediyor. Tüm dünya ülkelerinin gayri safi yurtiçi hasılasının en az yüzde 5’ini turizm gelirleri oluşturuyor. Dünya genelinde her 12 istihdam alanından birini yine turizm sağlıyor. Küresel ihraç ürünlerinin ve hizmet sektörünün yüzde 6’sını turizm sektörü oluşturuyor. Turizm sektörünün Türkiye’nin metropol kentlerinde de hızla gelişiyor olmasındaki en büyük etken insanların dışarıda yeme içme alışkanlıklarının artması. Bunun yanı sıra Türkiye’yi her yönden uğrak nokta olarak belirleyen yabancı misafirler ülkemize büyük katkı sağlıyor. Dolayısıyla, sektörü bilinçlendirerek yön veren kısacası turizm sektörüne hizmet eden firmalara da büyük işler düşüyor.

Sektörün lideri olarak, üreticiler ve işletmeler arasındaki köprü görevimizi çok ciddiye alıyor ve uluslararası standartlarda hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Zengin bir portföy ile gıda, sarf ve temizlik maddelerinin satış-pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunan firmamız, turizm sektöründe özellikle ihtiyaç olarak öne çıkan zengin portföy ve yaygın dağıtım imkanları ile işletmelerin verimliliklerine katma değer sağlıyor. Otel, restoran gibi işletmelerin ve turistik tesislerin ihtiyaç duyduğu bir tedarikçi modelinden çok; sektörde ilklere imza atan, kalite standartlarını her geçen gün yükselten ve hedefleri hep daha büyük olan bir yapıya sahibiz. Bu da turizm sektörüyle paralel bir gidişata sahip olmamızı sağlıyor. Sektörün taleplerini önceden analiz ederek çare olmak bizler için esastır diyebiliriz.

Bugün 17.000 kayıtlı müşterisi olan g2m, Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerinin periyodik ve anlık ihtiyaçlarına yanıt verebilecek donanımda olan araçlarıyla sektörün büyük bir yükünü göğüslüyor. Dilediği tüm ürünleri tek bir çatı altından temin ederek kapısına kadar sipariş edebilen tesis ve işletmelere, sağladığımız kolaylıklarla sektörde her zaman bir adım önde olduğumuza inanıyoruz.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1200
EURO
9,6929
IMKB
80.549
ALTIN
455,856