Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Eylül 2013
Türkiye Finans’la Veliler de Okula Hazır
Okullar açıldı, masraflar arttı, Türkiye Finans müşterilerinin bütçelerine uygun fırsatlarla velilerin cebini rahatlatıyor.

Eğitim öğretim yılının başlangıcı olan Eylül ayı, yüklü eğitim harcamalarını da beraberinde getiriyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için birçok farklı ürün ve kampanya sunan Türkiye Finans, eğitim harcamalarında velilerin cebini rahatlatıyor.

Türkiye Finans’ın Eğitim Finansör ürünü de eğitim harcamalarını 18 aya kadar taksitlendirme fırsatı sunuyor. Böylelikle veliler, yüksek tutarlı acil ihtiyaçlarının ödemelerini uzun vadeye yayabiliyor, Finansör ile peşin alışveriş yaptığı için indirimli alışveriş yapma fırsatına sahip oluyor. Üstelik Eğitim Finansör’ünü tercih edenlere, çocuklarının eğitimlerini güvence altına almak için Eğitim Güvencesi Sigortası hediye ediliyor.

Türkiye Finans, Happy Card sahiplerine Eylül ayında okul ihtiyaçlarına yönelik yapacakları 50 TL ve üzeri eğitim, kırtasiye, elektronik ve giyim harcamalarında vade farksız 5 taksit fırsatı sunuyor. Ayrıca anlaşmalı mağazalarda yapılan alışverişlerde bonus da kazanılıyor.

Türkiye Finans Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar, “Türkiye Finans desteği ile okul harcamaları velilerin bütçesini zorlamıyor. Türkiye Finans olarak yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımımızla anne babaları okula dönüş döneminde yalnız bırakmıyor, bütçelerini planlamalarına ve yönetmelerine olanak sağlayan iki ayrıcalıklı kampanya sunuyoruz” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/9 °C
İstanbul 9/12 °C
İzmir 4/18 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,4813
EURO
6,1912
IMKB
80.549
ALTIN
212,163