Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Eylül 2013
Türkiye Finans’la Veliler de Okula Hazır
Okullar açıldı, masraflar arttı, Türkiye Finans müşterilerinin bütçelerine uygun fırsatlarla velilerin cebini rahatlatıyor.

Eğitim öğretim yılının başlangıcı olan Eylül ayı, yüklü eğitim harcamalarını da beraberinde getiriyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için birçok farklı ürün ve kampanya sunan Türkiye Finans, eğitim harcamalarında velilerin cebini rahatlatıyor.

Türkiye Finans’ın Eğitim Finansör ürünü de eğitim harcamalarını 18 aya kadar taksitlendirme fırsatı sunuyor. Böylelikle veliler, yüksek tutarlı acil ihtiyaçlarının ödemelerini uzun vadeye yayabiliyor, Finansör ile peşin alışveriş yaptığı için indirimli alışveriş yapma fırsatına sahip oluyor. Üstelik Eğitim Finansör’ünü tercih edenlere, çocuklarının eğitimlerini güvence altına almak için Eğitim Güvencesi Sigortası hediye ediliyor.

Türkiye Finans, Happy Card sahiplerine Eylül ayında okul ihtiyaçlarına yönelik yapacakları 50 TL ve üzeri eğitim, kırtasiye, elektronik ve giyim harcamalarında vade farksız 5 taksit fırsatı sunuyor. Ayrıca anlaşmalı mağazalarda yapılan alışverişlerde bonus da kazanılıyor.

Türkiye Finans Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar, “Türkiye Finans desteği ile okul harcamaları velilerin bütçesini zorlamıyor. Türkiye Finans olarak yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımımızla anne babaları okula dönüş döneminde yalnız bırakmıyor, bütçelerini planlamalarına ve yönetmelerine olanak sağlayan iki ayrıcalıklı kampanya sunuyoruz” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/30 °C
İstanbul 21/29 °C
İzmir 22/34 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6360
EURO
6,3235
IMKB
80.549
ALTIN
259,118