Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
06 Ekim 2013
Torun Center Lounge Buluşmaları Başladı
Torunlar GYO ve FYP Proje Geliştirme Satış Pazarlama ev sahipliğinde gerçekleştirilen Torun Center Lounge buluşmaları Tarihçi Saffet Emre Tonguç’un İstanbul Boğazı sohbetiyle başladı.

Torunlar GYO, İstanbul’un merkezindeki Ali Sami Yen arsası üzerinde hayata geçirdiği ofis ve rezidanstan oluşan Torun Center projesi satış ofisi iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerini ağırladı. İstanbul’un en merkezi noktasında hayat bulan Torun Center projesi kapsamında hayata geçirilen Torun Center Lounge Buluşmaları’nın ilkinde, davetliler ödüllü seyahat yazarı ve tarihçi Saffet Emre Tonguç’un İstanbul konseptli sohbetiyle keyifli bir akşam yaşadı.

Saffet Emre Tonguç, İstanbul Boğazı’nın incisi, eşsiz güzellikteki yalıların tarihini, geçmişten günümüze uzanan hikâyelerini yalılarda yaşanan hayatlardan kesitler sunarak davetlilerle paylaştı. Aga Khan Ödüllü Mimar Emre Arolat’ta gece de söz alarak Torun Center projesinin de önündeki yeşil alan ile İstanbullulara modern bir kent meydanı kazandıracak ve İstanbul’a değer katacak bir proje olarak tasarlandığını vurguladı.

Davetliler, Emre Arolat ve Saffet Emre Tonguç’un eşsiz sunumu sonrasında Dolunay Obruk’un performansı ile keyifli bir gece geçirdiler.

Geceye aralarında Siren Ertan, Ali Ağaoğlu, Ahu Orakçıoğlu gibi isimlerin de yer aldığı iş ve cemiyet hayatının ünlü simaları katıldı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 12/23 °C
İstanbul 19/24 °C
İzmir 18/29 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,6148
EURO
8,9402
IMKB
80.549
ALTIN
467,286