Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
12 Ekim 2013
D-Marin Göcek En Başarılı İşletme Seçildi
Burgan Bank ve Türkiye’nin önde gelen ekonomi dergileri Capital ile Ekonomist tarafından bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilen Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması’nın sonuçları açıklandı.

Doğuş Grubu bünyesinde bulunan D-Marin Marinalar Grubu’na ait D-Marin Göcek, Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması’nda ikinci kez En Başarılı Marina İşletmesi ödülüne layık görüldü. Turizm sektöründeki yatırımları teşvik etmek ve sektöre katkı sağlamak amacıyla bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması’nın sonuçları, 26 Eylül Perşembe akşamı Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen görkemli bir törenle açıklandı. Büyük Ödül, 5 Yıldızlı Oteller, Kent Otelleri, Doğa Turizmi İşletmeleri, Spor Turizmi İşletmeleri, Marina İşletmeleri, Kıyı Otelleri ve Çevreci Oteller vb. kategorilerde ödüllerin sahiplerini bulduğu gecede, D-Marin Göcek ikinci kez En Başarılı Marina İşletmesi seçildi.

Kurumların doğru kategorilerde ve en etkin şekilde değerlendirilmesi amacıyla oluşturulan jüride; Türkiye’nin önde gelen turizm meslek kuruluşları temsilcileri, turizm işletmecileri, akademisyenler, yatırım uzmanları, basın mensupları ve iş dünyasının farklı sektörlerinden çok sayıda saygın temsilci yer aldı.

Denizde 380, karada 150 tekne kapasitesine sahip olan D-Marin Göcek, mavi ile yeşilin buluştuğu çok sayıda koyun yanı başında konumlanıyor. Dalaman Uluslararası Havalimanı’na sadece 22 km mesafede bulunan D-Marin Göcek, Göcek beldesi merkezinde, 250 metre uzunluğundaki, mavi bayraklı tek özel plaja sahip. D-Marin Göcek genişlettiği hizmet yelpazesi ve gerçekleştirilen modernizasyon yatırımları sonucunda yenilenen iskelesi ile 70 m’ye kadar mega yatlara da hizmet vermeye başladı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1220
EURO
9,6899
IMKB
80.549
ALTIN
455,529