Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Ekim 2013
Carrefour'larda Bayram Şöleni
Carrefour'larda kurban bayramına özel etkinlikler hem büyükleri hem çocukları eğlendirecek

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden Kurban Bayramı’na özel sürprizler

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi bu yıl Kurban Bayramı’nı özel etkinliklerle karşılıyor. Yıl boyunca ev sahipliği yaptığı çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam eden Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, eski bayramların tadını yaşatacak.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi , harçlık kesesi yapım atölyesi ve bayram şekerliği yapım atölyesi gibi aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli aktiviteler sunarken Sihirbaz Şov, Yürüyen Enstrumanlar ve Kukla Dans, Bando Ali Baba gibi şovlarla ziyaretçilerinin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak.

CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi’nden Kurban Bayramı’na özel sürprizler

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen yıl boyunca ev sahipliği yaptığı çeşitli kampanyalar ve etkinliklerle ziyaretçilerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam eden CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi bu yıl Kurban Bayramı’nı özel etkinliklerle karşılıyor.

Kukla gösterileri ile bayramın tadına tat katacak olan CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, bayram boyunca ziyaretçilerini birbirinden keyifli yarışmalar ve sürprizlerle karşılayacak. CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, maskotlar ile eğlence, çocuklara özel yüz boyama gibi aktivitelerle bayramı renklendirirken, ziyaretçilerine ailece kaliteli vakit geçirebilecekleri keyifli ve eğlenceli bir bayram yaşatmaya hazırlanıyor.

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nden Kurban Bayramı’na özel gösteriler

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen, yıl boyunca ev sahipliği yaptığı çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam edenCarrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi bu yıl Kurban Bayramı’nı özel etkinlikler ve gösteriler ile karşılıyor.

Uluslararası arenadasergilediği performanslarla büyük ilgi gören Crazy Bubble Show Carrefourİçerenköy Alışveriş Merkezi misafirlerini şaşırtmaya hazırlanıyor.Heyecan dolu şovlarını güler yüzleri ve enerjik performanslarıyla sergileyen Crazy Bubble Show’un dev sabun köpüklerinden oluşan dev kabarcıkları izleyenleri büyüleyecek.

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, Kukla Atölye çalışmaları, şekerleme ve kumbara atölyesi, yüz boyama ve mandaldan kelebek, arı yapımı gibi aktivitelerle bayram boyunca hem çocuklara hem de ailelere keyifli aktiviteler sunacak. Bayramın dördüncü gününde ise TV şovları ve performansıyla izleyicilerin beğenisini toplayan illüzyonist jonglör Kerem Eser sahne alacak. Kerem Eser’in büyüleyici ilüzyon ve jonglör gösterileriyle, ziyaretçiler heyecanlı anlar yaşayacak.

CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nden Kurban Bayramı’na özel sürprizler

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi bu yıl Kurban Bayramı’nı özel etkinliklerle karşılıyor. Yıl boyunca ev sahipliği yaptığı çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam eden CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi, kukla ve sihirbaz gösterileri ile bayramın tadına tat katacak. CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini maskotlar ile eğlence, birbirinden keyifli yarışmalar ve sürprizler de bekliyor. CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi, kurban bayramını çocuklara özel yüz boyama gibi aktivitelerle renklendirirken, ziyaretçilerine ailece kaliteli vakit geçirebilecekleri keyifli ve eğlenceli bir bayram yaşatmaya hazırlanıyor. 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -3/6 °C
İstanbul 5/14 °C
İzmir 7/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7934
EURO
6,4158
IMKB
80.549
ALTIN
272,904