Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Ekim 2013
Esma Sultan Yalısı'na ACE of M.I.C.E. Ödülü
Bu yıl Turizm Medya Grubu tarafından ikinci kez düzenlenen ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen gecede sahiplerini buldu.

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, bu yıl ikinci kez, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen muhteşem bir gecede sahiplerini buldu. 28 kategoride ödüllerin dağıtıldığı gecede The Marmara Esma Sultan, En İyi Etkinlik Mekanı Ödülü’nü aldı.

Esma Sultan’ın ödülünü, The Marmara Taksim ve Esma Sultan Genel Müdürü Ata Eremsoy ve Esma Sultan Satış Müdürü Duygu Demir aldı. Ata Eremsoy burada yaptığı konuşmada, ödülün asıl sahibinin sektöre en iyi hizmeti sunabilmek için yoğun çaba sarf eden Esma Sultan ekibi olduğunu belirtti.

ACE of M.I.C.E. ödüllerinin kazananları yaratıcılık, konsept çalışmaları, farklılaşılan noktalar, hizmet kalitesi, ülke tanıtımına sağladığı katkılar ve sürdürülebilir turizm için yapılan çalışmalar gibi kriterlere göre belirlendi. Ödüllere bu yıl 182 başvuru gerçekleşti.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1215
EURO
9,6955
IMKB
80.549
ALTIN
456,540