Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
29 Ekim 2013
G Marin’in Yarısı 1 Ayda Satıldı
Mar Yapı’nın Bayramoğlu’nda hayata geçirdiği G Marin managed by Divan projesi konut alıcılarından büyük ilgi gördü.

Mar Yapı’nın Anadolu yakasındaki ilk projesi G Marin managed by Divan, konut alıcıları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Sanayi ve teknoloji merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken, marina ve devreye girecek Marmaray projesiyle de yatırımcıların gözdesi haline gelen Bayramoğlu’nda hayata geçirilen G Marin managed by Divan’da konutların yüzde 50’den fazlasının satışı tamamlandı.

İlk etap teslime hazır
İki etap olarak planlanan G Marin managed by Divan’da ilk etap konutların teslimlerine önümüzdeki günlerde başlanacağını söyleyen Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök “2013 yılında devraldığımız bu projede geliştirdiğimiz model ve özenli bir çalışmayla hem ailelerin mağduriyetlerini giderdik hem de atıl kalmış bir projeyi canlandırarak bölgenin de değerini yükselttik. Toplamda 556 dairenin yer alacağı projede ilk etap olarak belirlediğimiz blokları teslim edilir noktaya getirdik. Satışa çıktığımız bir ay içerisinde de hem ilk hem de ikinci etaptaki dairelerimizin yarısından fazlasının satışını gerçekleştirdik. Oturuma başlayacak daire sakinleri Divan Grubu’nun sağlayacağı ayrıcalıklı yönetim hizmetlerinden yararlanabilecekler” şeklinde konuştu.

Geleceğin Kalamış’ı olarak nitelendirilen Bayramoğlu’nda nitelikli ve markalı konuta duyulan ihtiyacı gidermek üzere yatırım yapma kararı aldıklarını belirten Münir Özkök özetle şunları söyledi:
“G Marin managed by Divan lokasyonu itibariyle Gebze Sanayi Bölgesi, TÜBİTAK, bankaların bilgi-işlem ve genel merkezleri gibi çok sayıda çalışanın istihdam edildiği bir bölgede yer alıyor. Özellikle buralarda çalışan üst ve orta düzey yöneticilerin konut taleplerine cevap veren bir proje oldu G Marin. Sabiha Gökçen Havalimanı ile E-5 karayolu gibi ulaşım akslarına da yakın olmasının yanı sıra Marmaray’ın açılmasıyla trafikte geçirilecek süre daha da kısalacak, bu da bölgenin avantajları arasında yer alıyor.”

190 bin TL’ye 2+1 daireler
G Marin managed by Divan 35 bin metrekare alan üzerinde 15 blok olarak inşa ediliyor. 200 dairesi ilk etapta olmak üzere projede toplam 556 konut bulunuyor. 33 ila 215 m2 aralığında daire büyüklüklerine sahip projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks konut seçenekleri yer alıyor. 1+1 dairelerin tükendiği ilk etapta satışı devam eden 2+1 ve 3+1 dairelerin fiyatları 190.000 ile 419.500 TL arasında değişiyor. İnsani mimari detayları, 5 katlı ve birbirinden uzak blokları ve deniz manzaralı teraslarıyla dikkat çeken projede, sauna, fitness salonu ve havuzların bulunduğu iki sosyal tesis ile geniş yürüyüş parkurları yer alıyor. Teslimine başlanacak ilk etabın ardından ikinci etaptaki daireler Aralık 2014’te teslim edilecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3538
EURO
6,0654
IMKB
80.549
ALTIN
214,302