Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
29 Ekim 2013
G Marin’in Yarısı 1 Ayda Satıldı
Mar Yapı’nın Bayramoğlu’nda hayata geçirdiği G Marin managed by Divan projesi konut alıcılarından büyük ilgi gördü.

Mar Yapı’nın Anadolu yakasındaki ilk projesi G Marin managed by Divan, konut alıcıları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Sanayi ve teknoloji merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken, marina ve devreye girecek Marmaray projesiyle de yatırımcıların gözdesi haline gelen Bayramoğlu’nda hayata geçirilen G Marin managed by Divan’da konutların yüzde 50’den fazlasının satışı tamamlandı.

İlk etap teslime hazır
İki etap olarak planlanan G Marin managed by Divan’da ilk etap konutların teslimlerine önümüzdeki günlerde başlanacağını söyleyen Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök “2013 yılında devraldığımız bu projede geliştirdiğimiz model ve özenli bir çalışmayla hem ailelerin mağduriyetlerini giderdik hem de atıl kalmış bir projeyi canlandırarak bölgenin de değerini yükselttik. Toplamda 556 dairenin yer alacağı projede ilk etap olarak belirlediğimiz blokları teslim edilir noktaya getirdik. Satışa çıktığımız bir ay içerisinde de hem ilk hem de ikinci etaptaki dairelerimizin yarısından fazlasının satışını gerçekleştirdik. Oturuma başlayacak daire sakinleri Divan Grubu’nun sağlayacağı ayrıcalıklı yönetim hizmetlerinden yararlanabilecekler” şeklinde konuştu.

Geleceğin Kalamış’ı olarak nitelendirilen Bayramoğlu’nda nitelikli ve markalı konuta duyulan ihtiyacı gidermek üzere yatırım yapma kararı aldıklarını belirten Münir Özkök özetle şunları söyledi:
“G Marin managed by Divan lokasyonu itibariyle Gebze Sanayi Bölgesi, TÜBİTAK, bankaların bilgi-işlem ve genel merkezleri gibi çok sayıda çalışanın istihdam edildiği bir bölgede yer alıyor. Özellikle buralarda çalışan üst ve orta düzey yöneticilerin konut taleplerine cevap veren bir proje oldu G Marin. Sabiha Gökçen Havalimanı ile E-5 karayolu gibi ulaşım akslarına da yakın olmasının yanı sıra Marmaray’ın açılmasıyla trafikte geçirilecek süre daha da kısalacak, bu da bölgenin avantajları arasında yer alıyor.”

190 bin TL’ye 2+1 daireler
G Marin managed by Divan 35 bin metrekare alan üzerinde 15 blok olarak inşa ediliyor. 200 dairesi ilk etapta olmak üzere projede toplam 556 konut bulunuyor. 33 ila 215 m2 aralığında daire büyüklüklerine sahip projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks konut seçenekleri yer alıyor. 1+1 dairelerin tükendiği ilk etapta satışı devam eden 2+1 ve 3+1 dairelerin fiyatları 190.000 ile 419.500 TL arasında değişiyor. İnsani mimari detayları, 5 katlı ve birbirinden uzak blokları ve deniz manzaralı teraslarıyla dikkat çeken projede, sauna, fitness salonu ve havuzların bulunduğu iki sosyal tesis ile geniş yürüyüş parkurları yer alıyor. Teslimine başlanacak ilk etabın ardından ikinci etaptaki daireler Aralık 2014’te teslim edilecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 12/23 °C
İstanbul 19/24 °C
İzmir 18/29 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,6148
EURO
8,9402
IMKB
80.549
ALTIN
467,181