Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
01 Kasım 2013
Hilton İstanbul'a Ace Of M.I.C.E Ödülü
Hilton İstanbul, Türkiye’de kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en iyilerinin belirlendiği Ace of M.I.C.E Ödülleri kapsamında Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli seçildi.

Türkiye’nin uluslararası ilk beş yıldızlı ve Amerika kıtası dışında faaliyetini en uzun süredir devam ettiren Hilton oteli olan Hilton İstanbul, Turizm Medya Grubu tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde, Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli seçildi. Hilton İstanbul’un ödülünü, Otel Müdürü Rainer Gieringer aldı.

Turizm endüstrisine ivme kazandırmayı hedefleyen ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri için bu yıl 182 başvuru alındı. Projeler 3 ana sektör ve 29 ayrı kategoride; yaratıcılık, konsept, farklılaşılan noktalar, hizmet kalitesi, ülke tanıtımına sağladığı katkılar ve sürdürülebilir turizm için yapılan çalışmalar başlıkları altında incelendi. Başvurular, Türkiye genelinde kongre toplantı ve etkinlik düzenleyen dernek ve şirketlerin karar mercilerinde bulunan 46 kişilik bir jüri heyeti tarafından değerlendirildi.

Aldıkları ödülün kendileri için çok değerli olduğunu ifade eden Hilton İstanbul Otel Müdürü Rainer Gieringer; “Bize bu çok önemli ödülü layık gören herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. İstanbul’un sürekli gelişen toplantı ve kongre turizminin iddialı oyuncularından biri olarak, bölgesel ve küresel iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını kalite, konfor ve dinamizmi odağımıza aldığımız hizmet anlayışımızla karşılamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HILTON KONGRE MERKEZİ ve BOĞAZ MANZARALI TOPLANTI ODALARI
Hilton İstanbul 1955’ten bu yana Türkiye’de turizm sektörünün gelişmesi ve konaklama endüstrisinin standartlarının belirlenmesine öncülük ediyor. Hilton İstanbul, 3 bin kişi kapasiteli Hilton Kongre ve Sergi Merkezi de dahil olmak üzere, Boğaz manzaralı ya da gün ışığıyla aydınlanan 27 toplantı odası, açık hava mekanları ve 24 saat açık olan iş merkezi ile misafirlerine kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmet veriyor.

İstanbul’un uluslararası etkinlik trafiğinin can damarlarından olan Kongre Vadisi’ne yürüme mesafesinde yer alan Hilton İstanbul, bahçeler içindeki büyük etkinlik alanlarında da Hilton Catering ayrıcalığıyla seçkin organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

RESTORANLARI İLE DE GÖZDE
Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli seçilen Hilton İstanbul, restoranlarıyla da konuklarına dünya mutfaklarından özel lezzetler sunuyor. Kısa zamanda şehrin en iyileri arasına ismini yazdıran Al Bushra Lübnan ve Antakya mutfağının doyumsuz tatlarını, İstanbul’un klasikleşmiş markalarından biri olan Dragon da Uzakdoğu mutfağının en özel örneklerini sergiliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1220
EURO
9,6899
IMKB
80.549
ALTIN
455,529