Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
08 Kasım 2013
Bursa Güzelbiryer’de Yılın Son Fırsatı
Hemen teslim konutlar için sıfır faizle 108 aya kadar vade uygulanırken, peşinatı 24 ay sonra ödeme imkanı sağlanıyor. Yılın son fırsatı olarak sunulan kampanya sınırlı sayıda konutu kapsıyor.

Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden Koray İnşaat tarafından hayata geçirilen Bursa’nın en beğenilen konut projesi Güzelbiryer’de, sınırlı sayıda konutu kapsayan büyük bir kampanya başladı. Hemen teslim konutlar için, peşin fiyatına sıfır faizle 108 aya kadar vade uygulanırken, peşinatı 24 ay sonra ödeme imkanı sağlanıyor.

Toplam 207 konutun bulunduğu projede başlatılan kampanya, Güzelbiryer’de yaşamak ve ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Sosyal donatıları ve sunduğu imkanlarla kısa sürede keyifli bir yaşam alanı haline gelen Güzelbiryer, açık-kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, squash salonu, dans salonu, kafeteryası, çocuk oyun alanları, site sakinlerine hizmet veren kuaförü, otoparkında oto yıkama ünitesi, hatta site içi shuttle seferiyle Bursa’da pek çok ilk’e imza atılan yenilikçi ve öncü bir proje.

** En beğenilen konut projesi
56 yıllık köklü tarihinde imza attığı projelerle Türkiye inşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden Koray İnşaat’ın Bursa’ya armağanı olan Güzelbiryer, Bursa’da kalite, güven ve estetiğin simgesi haline gelmeyi başarmış bir proje. 2011 yılında yapılan bağımsız bir araştırmada Bursa’nın en beğenilen konut projesi olduğu belirlenen Güzelbiryer, pek çok özelliğiyle ilgi ve beğeni topluyor.
Bahçeler içerisine yerleştirilmiş tamamı dört katlı bloklardan oluşan mimari yapısıyla, Bursalıların az katlı binalarda oturma talebine yanıt veriyor. Yüzde 73’ü yeşil alan olan sitede, yeşile, gökyüzüne ve Uludağ manzarasına yer açılmış durumda. İnsan odaklı ve insanla dost bir site. Bir yaşam alanının gerektirdiği geniş sosyal imkanlara sahip. Çocuklar ve aileler için her türlü ortam ve imkan sağlanmış durumda. Çocuklar, fiziki ve zeka gelişimlerine uygun oyun alanları ve parklarda oynuyorlar. Mimari ve estetik açıdan çok şık; Bursa’da benzeri yok. Koray kalite güvencesinde inşa edilmiş bir proje.

Şehrin merkezinin dışında ama merkezine yakın, şehrin en seçkin bölgesi olan Mudanya hattı üzerinde, yüksek mevkide, nefis bir Uludağ manzarası. Gerçek anahtar teslim. Tıpkı otomobil ya da beyaz eşya alırken size verilen garanti belgesi gibi tüm konutlar Koray Kalite Belgeli. Bunların yanı sıra projenin arkasında, Koray İnşaat gibi güvenin ve kalitenin sembolü olan güçlü ve güvenilir bir şirketin varlığı hissediliyor.

** Eviniz, Koray İnşaat güvencesinde Konut Kalite Standartları’yla teslim
Koray İnşaat satışa sunduğu tüm konutları, kendi geliştirdiği Konut Kalite Standartları’yla (KKS) teslim ediyor. Şirket, bu standartlarla, kendi projesinden konut satın alan herkese şu taahhütlerde bulunuyor:

Gerçek Anahtar Teslimi: Konut satın alırken devir işlemleri hariç tüm masrafları fiyatın içindedir. İskanı alınmış, iskan harcı yatırılmış, KDV’si ödenmiş, enerji müsaadesi alınmış, kat mülkiyeti güvenceli, dekorasyon danışmanlığı ücretsiz, hemen oturulmaya hazır daire teslimi demektir.

Deprem Güvenlik Yönetimi: Deprem için gereken tüm güncel hesaplamaları, kullanılan malzeme miktarını, kalitesini ve bunların doğru bir biçimde bir araya getirildiğini taahhüt eder.

Ayrıcalıklı Garanti: Daire sahiplerine verilen sertifika ile 1 yıl boyunca malzeme ve işçilikten kaynaklanan sorunlara karşı ücretsiz onarım ve değişim hakkı verir.

Dekorasyon Danışmanlığı: Daire sahiplerinin, sunulan seçenekleri kendi eşya ve zevklerine uygun olarak belirleyebilmesi için ücretsiz ve profesyonel dekorasyon danışmanlığı hizmeti.

Güvenlik ve Teknoloji Çözümleri: Daire içi güvenlik panelinden başlayan, yangın ihbar santrallerine, merkezi uydu yayınına, duman, ısı, doğalgaz dedektörüne kadar uzanan tüm teknolojik güvenlik çözümlerini kapsar.

Profesyonel Yaşam Alanı Yönetimi: Proje aşamasından itibaren site yönetiminin ve site hayatının teknik altyapısının ve işletme sisteminin profesyonel bir ekiple planlanmasını taahhüt eder.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 12/23 °C
İstanbul 19/24 °C
İzmir 18/29 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,6148
EURO
8,9402
IMKB
80.549
ALTIN
468,460