Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
10 Kasım 2013
Antalya Turizmi Finansbank'la Güçlenecek
Finansbank Kurumsal Bankacılık departmanı, turizm sektörünün önde gelen temsilcilerini ve seyahat acentelerinin üst düzey yöneticilerini Antalya’da bir araya getirdi.

Finansbank Kurumsal Bankacılık departmanı tarafından 7 Kasım’da Rixos Otel’de Turizm Sektörü ve 2014 Yılı Finansal Piyasalara İlişkin Gelişmeler konulu bir toplantı düzenlendi.

Turizm sektörü temsilcilerinin yanı sıra seyahat acentelerinin üst düzey yöneticilerinin de davetli olduğu toplantı Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan’ın açılış konuşması ile başladı.

Turizm sektörüne ilişkin izlenim ve değerlendirmelerin ele alındığı toplantıda, özellikle Antalya’nın dünya ve Türkiye turizmindeki önemi vurgulandı. Finansbank’ın önümüzdeki dönem için turizm sektörüne ilişkin olarak planladığı çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan, konuşmasında, Antalya’da turizm sektörünün önde gelen firma ve yöneticileri ile görüş alışverişinde bulunmak üzere düzenlenen toplantının güzel bir başlangıç olmasını dileyerek, “Bu buluşmanın değerli müşterilerimizle ilişkilerimize katkıda bulanacağına ve birlikte sektörün, Akdeniz Bölgesi’nin ve ülkemizin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunacak güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Özellikle yeni yatırım ve mevcut tesislerinin yenilenmesi projelerine olan desteğimizi hızlı bir şekilde arttırarak, bu kredilerde yüzde 100 büyüme sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Finansbank Hazine Bölüm Müdürü ve Başekonomist İnan Demir, yaptığı konuşmada turizm sektörünün finansal yapısı ve global ekonomik konjonktürde önümüzdeki döneme ait beklentiler hakkında sektör temsilcilerine önemli bilgiler aktardı. Demir, “Sektörün 2000 yılından bu yana hem ziyaretçi sayısı, hem de toplam turizm geliri bazında gösterdiği istikrarlı büyümenin önümüzdeki 10 yılda da artarak devam edeceğine inanıyoruz. Finansbank olarak biz de sektöre olan mevcut desteğimizi arttırarak sürdürmek arzusundayız” dedi.

Sektör temsilcilerinin büyük ilgi gösterdiği toplantıya Finansbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Şahinbaş, Ticari Bankacılık Koordinatörü Mete Güner, Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürü Zeynep Kulalar, Hazine Araştırma-Satış Bölüm Müdürü Yeliz Arıkök Ataay, Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürü Gamze Dedeoğlu, Proje Finansmanı Bölüm Müdürü Engin Turhan da katıldı.

Finansbank Akdeniz kıyı şeridinde bulunan Kurumsal ve Ticari segmentteki müşterilerine, Pazarlama Bölge Müdürlüğü ve Krediler Bölge Müdürlüğü’nün yanı sıra 43 şube, 192 ATM, 534 personel ve 18 Kurumsal ve Ticari Portföy ile hizmet veriyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169