Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Kasım 2013
Canon Adana'da Bayileriyle Buluştu
Canon’un geniş ürün yelpazesini bayileri, iş ortakları ve müşterilerine tanıtmak için Türkiye’nin çeşitli illerinde düzenlediği toplantıların bu seferki durağı Adana oldu

Canon, Anadolu illerinde bayi, iş ortakları ve müşterileriyle buluşmaya devam ediyor. Bu toplantılar sayesinde daha fazla sayıda bayisine ve müşterisine ulaşan Canon, bu toplantıların dördüncüsünü Güney Anadolu bölgesinin en önemli illerinden biri olan Adana’da gerçekleştirdi. Adana’da gerçekleştirdiği etkinlikte Canon bayileriyle buluşurken, yoğun bir katılımla gerçekleşen etkinlikte Canon’un görüntüleme, baskı ve güvenlik sistemleri alanındaki geniş ürün yelpazesi detaylarıyla anlatıldı.

Canon’un Türkiye’nin farklı illerinde düzenlediği toplantıların Adana ayağı 13 Kasım Çarşamba günü Adana HiltonSA’da gerçekleşti. Öğleden sonra başlayan etkinlik, güvenlik kameraları alanındaki sunumla başladı. Sunumun ardından bayi toplantısı gerçekleşirken, etkinlik keyifli bir akşam yemeği ile sona erdi.

‘Canon ile çalışan bayi her zaman kazanır’

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Canon Eurasia B2C Bayi Kanali Satış Müdürü Halil Turan, Türkiye’nin çeşitli illerinde düzenledikleri toplantıların bayilerden büyük ilgi gördüğünü söyledi ve ekledi:
“Canon, bayilerine ve iş ortaklarına en çok kazandıran markalar arasındadır. Bu toplantılarımızda ürün gamımızın zenginliği ve çeşitliliği, satış, pazarlama ve destek ekibimizin yetkinliğini gören bayilerimiz, Canon ile çalışmanın kendilerine neler kazandıracağını çok daha iyi anlayabiliyorlar. Ayrıca bayilerimizle birebir iletişime geçerek onları dinliyor, istek ve yaşadıkları sıkıntıları bizzat kendilerinden öğrenme fırsatı buluyoruz. 2013’de yıl boyunca gerçekleştireceğimiz toplantıları yılın son aylarında da sürdürüyoruz. Bayilerimizden ve müşterilerimizden alacağımız geri bildirimler 2014 yılındaki hedeflerimize dair de bizim için büyük önem taşıyor.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/32 °C
İstanbul 22/28 °C
İzmir 22/37 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
80.549
ALTIN
397,185