Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Kasım 2013
Canon Adana'da Bayileriyle Buluştu
Canon’un geniş ürün yelpazesini bayileri, iş ortakları ve müşterilerine tanıtmak için Türkiye’nin çeşitli illerinde düzenlediği toplantıların bu seferki durağı Adana oldu

Canon, Anadolu illerinde bayi, iş ortakları ve müşterileriyle buluşmaya devam ediyor. Bu toplantılar sayesinde daha fazla sayıda bayisine ve müşterisine ulaşan Canon, bu toplantıların dördüncüsünü Güney Anadolu bölgesinin en önemli illerinden biri olan Adana’da gerçekleştirdi. Adana’da gerçekleştirdiği etkinlikte Canon bayileriyle buluşurken, yoğun bir katılımla gerçekleşen etkinlikte Canon’un görüntüleme, baskı ve güvenlik sistemleri alanındaki geniş ürün yelpazesi detaylarıyla anlatıldı.

Canon’un Türkiye’nin farklı illerinde düzenlediği toplantıların Adana ayağı 13 Kasım Çarşamba günü Adana HiltonSA’da gerçekleşti. Öğleden sonra başlayan etkinlik, güvenlik kameraları alanındaki sunumla başladı. Sunumun ardından bayi toplantısı gerçekleşirken, etkinlik keyifli bir akşam yemeği ile sona erdi.

‘Canon ile çalışan bayi her zaman kazanır’

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Canon Eurasia B2C Bayi Kanali Satış Müdürü Halil Turan, Türkiye’nin çeşitli illerinde düzenledikleri toplantıların bayilerden büyük ilgi gördüğünü söyledi ve ekledi:
“Canon, bayilerine ve iş ortaklarına en çok kazandıran markalar arasındadır. Bu toplantılarımızda ürün gamımızın zenginliği ve çeşitliliği, satış, pazarlama ve destek ekibimizin yetkinliğini gören bayilerimiz, Canon ile çalışmanın kendilerine neler kazandıracağını çok daha iyi anlayabiliyorlar. Ayrıca bayilerimizle birebir iletişime geçerek onları dinliyor, istek ve yaşadıkları sıkıntıları bizzat kendilerinden öğrenme fırsatı buluyoruz. 2013’de yıl boyunca gerçekleştireceğimiz toplantıları yılın son aylarında da sürdürüyoruz. Bayilerimizden ve müşterilerimizden alacağımız geri bildirimler 2014 yılındaki hedeflerimize dair de bizim için büyük önem taşıyor.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/24 °C
İstanbul 16/20 °C
İzmir 14/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7525
EURO
6,6669
IMKB
80.549
ALTIN
227,761