Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
20 Kasım 2013
Yıldızlar Takımı Antalya'da Buluştu
Satış sonrası teknik servis alanında standartları belirleyen Akfa Holding şirketlerinden R2 Servis, 81 ilde 360 noktada hizmet veren servis ve satış noktalarıyla Antalya’da bir araya geldi.

Teknoloji servisleri alanında 81 ilde Standart Servis vizyonu ile hareket eden AKFA Holding şirketlerinden R2 Elektronik Servis A.Ş., Antalya’da düzenlediği toplantıda tüm paydaşlarıyla bir araya geldi. Yıldızlar Takımı konseptiyle gerçekleşen toplantıda Türkiye’nin 81 ilinden 360 servis ve satış noktalarını ağırlayan R2 Elektronik Servis, 2013 yılını değerlendirirken, 2014 yılı hedeflerini açıkladı. Gerçekleşen toplantıda, bu yıl piyasaya giren Profilo Verifone VX 680-E1 Yeni Nesil Mobil Yazarkasa POS ürünü öne çıkan gündem maddesi oldu.

AKFA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aktaş, R2 Servis ve Profilo Ödeme Sistemleri İcra Kurulu Başkanı Veli Tan Kirtiş, R2 Servis Genel Müdürü Fulya Etkin ve Profilo Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Tunç Sarıbay’ın katılımı ile gerçekleşen ve 2 gün süren toplantıda 2013 yılı değerlendirilirken, 2014 hedefleri katılımcılarla paylaşıldı. Yeni Nesil Mobil Yazarkasa POS Profilo VeriFone VX 680-E1 için özel bir oturumun düzenlendiği Yıldızlar Takımı buluşmasında servislerin soruları yanıtlanırken, şirketin 2014 vizyonu da paylaşıldı.

“BÜYÜMEMİZİ 2014’TE PERÇİNLEMEYİ HEDEFLİYORUZ”
Bilgi teknolojileri, ev elektroniği, iklimlendirme cihazları, ödeme kaydedici cihazlar, güç elektroniği gibi farklı alanlarda entegre hizmetler, proje tasarımı, uygulama, bakım, onarım, kurulum, garanti ve 7/24 satış sonrası destek hizmetleri veren R2 Elektronik Servis A.Ş.’nin Genel Müdürü Fulya Etkin, “Yola çıktığımız ilk gün, belirlediğimiz stratejilerimiz doğrultusunda hedefimizi alanımızdaki liderlik olarak belirlemiştik. Hizmet kalitemizi güçlendirmek ve çeşitliliğimizi geliştirmek için 2013 yılında önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Yenilikçi yönümüzü ortaya koyduğumuz 2013, bizim için verimliliğin ve büyümenin yılı oldu. R2 Servis için hayli önemli gördüğümüz ve sektörde bir önceki yıla göre yüzde 40'ın üzerinde büyüme yakaladığımız bu başarıyı önümüzdeki yıl da sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz. Başarılarımızı perçinlemek için pazardaki vizyonumuzu genişletip, önemli aksiyonlar alacağız. Türkiye genelinde uyguladığımız mükemmeliyetçi hizmet anlayışımızla, 2014 R2 Servis'in yılı olacak” açıklamasını yaptı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/21 °C
İstanbul 14/20 °C
İzmir 14/23 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7332
EURO
6,5830
IMKB
80.549
ALTIN
227,113