Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Kasım 2013
Şekerbank 300. Şubesini Kazan’da Açtı
Şekerbank, Anadolu Bankacılığı anlayışıyla köyden kente, yerel özellikleri ve bölgesel ihtiyaçları dikkate alarak, bankası olmayanları da bankacılık hizmetleriyle tanıştırmaya devam ediyor.

Türkiye çapında yaygın şube ağı ve yerel bankacılıktaki bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek onlara özel çözümler sunan Şekerbank, 300. şubesini Ankara’nın Kazan ilçesinde açtı.

Kazan Kaymakamı Veysel Beyru, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve çok sayıda Kazanlının katıldığı dün gerçekleştirilen Şekerbank Kazan Şubesi’nin açılışı, Şekerbank Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hasan Basri Göktan ve Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin ev sahipliğinde yapıldı.

Hasan Basri Göktan: “Ankara civarındaki 63. şubemizi açıyoruz.”
Şekerbank Kazan Şubesi açılışında konuşma yapan Şekerbank Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hasan Basri Göktan, 60 yıl önce binlerce pancar üreticisinin, girişimcinin hayali ile kurulmuş bir Anadolu bankası olan Şekerbank’ın, adını, 1956 yılında Ankara’ya taşındığında aldığını belirterek şöyle konuştu: “Anadolu’dan yükselen değer Şekerbank’ın adının konduğu Ankara’nın yanı başında, Anadolu’dan yükselen bir diğer değer, Kazan ilçesinde 300’üncü şubemizi ve Ankara civarındaki 63. şubemizi açıyor olmaktan gurur duyuyoruz. 60 yıldır yalnızca büyük şehirler ve metropollere değil, yerel ihtiyaçlar doğrultusunda küçük yerleşim birimlerine de şube yatırımı yapıyoruz. Şubelerimizin yüzde 65’i Anadolu’da, 71 il 101 merkez ilçede hizmet veriyor. Üstelik, bu şubelerin önemli bir kısmı, yarım asrı aşkın süredir aynı adreste, adeta o sokağın bir esnafı olarak kabul görüyor. Yerel halkla güvene dayalı çok önemli bir ilişkimiz bulunuyor. 50 yıldır aynı yerde hizmet veren şubelerimizin çalışanlarının da o yöreli olması, çiftçimizin hasat zamanını, çarşıdaki esnafımızın kırk yıllık dükkanını bilmesi, ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonumuzu gereği gibi yerine getirmemizde büyük role sahiptir.”

Göktan: “Kazan'ın üretenleriyle birlikte büyüyeceğiz.”
Göktan sözlerini şöyle sürdürdü: “Anadolu Bankacılığı misyonumuz doğrultusunda, bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanamayan kesimlere ulaşmak, esnaf, çiftçi ve küçük işletmelerin daha çok kaynağa ulaşması ve üretimin artması, her segmentte enerji verimliliği yatırımlarını destekleyerek sürdürülebilir kalkınmaya hizmet etmek ve küçük ya da büyük tüm tasarrufların tabana yaygın dağılımını desteklemek, temel önceliklerimizdir. Misyonumuz doğrultusunda attığımız adımlarımız bizi sektörümüzde farklı kılıyor. Reel sektörde faaliyet gösteren birçok kurumsal firmanın büyüme hikâyesinde rol almış bir banka olarak, Anadolu’da yıllardır hem müşterilerimiz hem de hizmet verdiğimiz yerleşim birimleri ile birlikte büyümek, birlikte Anadolu’dan yükselen değerleri oluşturmak bizlere gurur veriyor. Kazan’da da Kazan’ın üretenleriyle birlikte büyüyeceğimiz için heyecanlıyız.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/27 °C
İstanbul 16/28 °C
İzmir 17/29 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0438
EURO
6,7381
IMKB
80.549
ALTIN
248,257