Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Kasım 2013
Şekerbank 300. Şubesini Kazan’da Açtı
Şekerbank, Anadolu Bankacılığı anlayışıyla köyden kente, yerel özellikleri ve bölgesel ihtiyaçları dikkate alarak, bankası olmayanları da bankacılık hizmetleriyle tanıştırmaya devam ediyor.

Türkiye çapında yaygın şube ağı ve yerel bankacılıktaki bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek onlara özel çözümler sunan Şekerbank, 300. şubesini Ankara’nın Kazan ilçesinde açtı.

Kazan Kaymakamı Veysel Beyru, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve çok sayıda Kazanlının katıldığı dün gerçekleştirilen Şekerbank Kazan Şubesi’nin açılışı, Şekerbank Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hasan Basri Göktan ve Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin ev sahipliğinde yapıldı.

Hasan Basri Göktan: “Ankara civarındaki 63. şubemizi açıyoruz.”
Şekerbank Kazan Şubesi açılışında konuşma yapan Şekerbank Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hasan Basri Göktan, 60 yıl önce binlerce pancar üreticisinin, girişimcinin hayali ile kurulmuş bir Anadolu bankası olan Şekerbank’ın, adını, 1956 yılında Ankara’ya taşındığında aldığını belirterek şöyle konuştu: “Anadolu’dan yükselen değer Şekerbank’ın adının konduğu Ankara’nın yanı başında, Anadolu’dan yükselen bir diğer değer, Kazan ilçesinde 300’üncü şubemizi ve Ankara civarındaki 63. şubemizi açıyor olmaktan gurur duyuyoruz. 60 yıldır yalnızca büyük şehirler ve metropollere değil, yerel ihtiyaçlar doğrultusunda küçük yerleşim birimlerine de şube yatırımı yapıyoruz. Şubelerimizin yüzde 65’i Anadolu’da, 71 il 101 merkez ilçede hizmet veriyor. Üstelik, bu şubelerin önemli bir kısmı, yarım asrı aşkın süredir aynı adreste, adeta o sokağın bir esnafı olarak kabul görüyor. Yerel halkla güvene dayalı çok önemli bir ilişkimiz bulunuyor. 50 yıldır aynı yerde hizmet veren şubelerimizin çalışanlarının da o yöreli olması, çiftçimizin hasat zamanını, çarşıdaki esnafımızın kırk yıllık dükkanını bilmesi, ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonumuzu gereği gibi yerine getirmemizde büyük role sahiptir.”

Göktan: “Kazan'ın üretenleriyle birlikte büyüyeceğiz.”
Göktan sözlerini şöyle sürdürdü: “Anadolu Bankacılığı misyonumuz doğrultusunda, bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanamayan kesimlere ulaşmak, esnaf, çiftçi ve küçük işletmelerin daha çok kaynağa ulaşması ve üretimin artması, her segmentte enerji verimliliği yatırımlarını destekleyerek sürdürülebilir kalkınmaya hizmet etmek ve küçük ya da büyük tüm tasarrufların tabana yaygın dağılımını desteklemek, temel önceliklerimizdir. Misyonumuz doğrultusunda attığımız adımlarımız bizi sektörümüzde farklı kılıyor. Reel sektörde faaliyet gösteren birçok kurumsal firmanın büyüme hikâyesinde rol almış bir banka olarak, Anadolu’da yıllardır hem müşterilerimiz hem de hizmet verdiğimiz yerleşim birimleri ile birlikte büyümek, birlikte Anadolu’dan yükselen değerleri oluşturmak bizlere gurur veriyor. Kazan’da da Kazan’ın üretenleriyle birlikte büyüyeceğimiz için heyecanlıyız.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456