Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Kasım 2013
Perakende Güneşi Ödülleri Sahiplerini Buldu
Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen ve her yıl sektördeki başarılı isimleri ve çalışmaları ödüllendiren Perakende Güneşi Ödülleri sahiplerini buldu.

Perakende sektörüne yönelik etkinlikleri ile fark yaratan, katma değer sağlayan ve sektörü aynı çatı altında toplayan Soysal tarafından düzenlenen Perakende Günleri Perakende Güneşi Ödülleri ile son buldu. 21 Kasım 2013 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle sektörün başarılı isimleri ve çalışmaları ödüllendirildi.

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Perakende Güneşi Ödülleri Töreni’nin moderatörlüğünü sektörün yakından tanıdığı, Kiler Perakende Grubu Genel Müdürü ve Gıda Perakendecileri Derneği Başkanı Nihat Özdemir yaptı. Perakende Güneşi Ödülleri’nin en önemli ödüllerinden biri olarak kabul edilen ve sektöre yıllarca hizmet eden başarılı isimlere verilen Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ne ise bu yıl Desa Yönetim Kurulu Başkanı Melih Çelet layık görüldü.

Bu yıl Çevre ve Sürdürülebilirlik, En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı ve Yiyecek-İçecek işletmelerinde En Başarılı Profesyonel Yönetici olmak üzere 3 yeni kategorinin daha eklenmesiyle ödüller toplam 12 kategoride verildi. Çevre ve Sürdürülebilirlik Ödülü Migros’a, En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü Mudo’ya, Yiyecek-İçecek işletmelerinde En Başarılı Profesyonel Yönetici ödülü ise Sunset Grill&Bar İşletme Müdürü Gazi Akyol’a verildi.

Perakende Güneşi 2013 Ödülü’ne hak kazananlar;
**Yaşam Boyu Başarı Ödülü
Melih Çelet, Desa Yönetim Kurulu Başkanı

**SKM Projects+ Farklılık Özel Ödülü
Armaggan

**Perakendeye Katkı Ödülü
Turquality

**En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü-Mağazalar
Ahmet Yanıkoğlu, Watsons Genel Müdürü

**En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü-Marketler
Mustafa Altındağ, Şok Genel Müdürü

**En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü-Alışveriş Merkezleri
Aytaç Özçiçek, AVM MFI Partners Alışveriş Merkezleri Yönetim Direktörü

**En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü - Yiyecek ve İçecek İşletmeleri
Gazi Akyol, Sunset Grill&Bar İşletme Müdürü

**Genç Liderler Ödülü
Ahmet Said Kavurmacı, Aydınlı Grup Yürütme Kurulu Başkanı

**En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü
Mudo, Sen Annenden Ne Öğrendin?

**Çevre ve Sürdürülebilirlik Ödülü
Migros

**Yılın Alışveriş Merkezi Müdürü Ödülü
Mahmut Metin Gültekin, Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi Müdürü

**En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü
Bimeks, +Bi Down Projesi

Perakende Güneşi Ödülleri için aday önerisi AYD, BMD, GPD, KMD, MOSDER, MTD, TMD ve TURYİD gibi sektör dernekleri tarafından belirleniyor. Sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri adaylar üzerinden değerlendirme yaparak, Perakende Güneşi Ödülü almaya hak kazanan isimleri belirliyor.

Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen Perakende Güneşi Ödülleri’nin jürisi de sektörün en özel isimlerinden oluşuyor. Jüride; MOSDER Temsilcisi, NDESIGN Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç, Finansbank Bireysel Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın, TMD Temsilcisi, Brooks Brothers Genel Müdürü Füsun Kuran, SKM Projects+Kurucu Ortağı Hakan Sekmen, KMD Temsilcisi, Tepe Home Yönetim Kurulu Başkanı İlhan İl, BMD Temsilcisi, Ziylan Grup CEO’su Jaklin Güner, Next Academy Başkanı Levent Erden, MTD Temsilcisi, Moda Tasarımcısı Mehtap Elaidi, GPD Temsilcisi, Carrefour Kamu İlişkileri ve Hukuk Direktörü Merter Özay, Danışman ve yapımcı Yrd.Doç.Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu, Nuri Aka, AYD Temsilcisi, ECE Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı, GAT Group Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Nuşin Oral, Multi Development Türkiye Kiralama Direktörü Özge Ülkü, TURYİD Temsilcisi, İstanbul Doors Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Büyükuğur, BÜYEM (Boğaziçi Üniv. Yaşam Boyu Eğitim Merkezi) Müdürü Yrd. Doç.Dr. Tamer Atabarut, Markafoni Kurucu Ortağı Tolga Tatari yer alıyor.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/27 °C
İstanbul 22/28 °C
İzmir 20/32 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,8790
EURO
6,5887
IMKB
80.549
ALTIN
254,429