Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Kasım 2013
Turquality Programına Perakendeye Katkı Ödülü
Küresel marka olmanın uluslararası kabul görmüş evrelerine uygun şekilde tasarlanmış, bu anlamda Dünyada tek, ayrıca gelişmeye ve değişmeye açık bir marka destek programı olan TURQUALITY Programı’na Perakendeye Katkı Ödülü verildi.

Soysal Danışmanlık tarafından düzenlenen Perakende Günleri kapsamında gerçekleştirilen Perakende Güneşi Ödülleri’nde, odağında markalaşma, hedefinde ise Türkiye’den Dünya markaları çıkarmak olan TURQUALITY® Programı’na Perakendeye Katkı Ödülü verildi. TURQUALITY Programı adına ödülü Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Vekili ve TURQUALITY Çalışma Grubu Başkanı İbrahim Şenel aldı.

TURQUALITY® Programı’nın pilot sektör olarak hazır giyim ile başladığını hatırlatan Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Vekili ve TURQUALITY Çalışma Grubu Başkanı İbrahim Şenel, programın hazır giyim sektörünün yoğunlukla kullandığı “perakende” dinamiğinin markalaşmaya sunduğu katkıdan edinilen tecrübe ile geliştirildiğini ve tüm sektörlere açıldığını söyledi. Şenel, “Bugün itibarıyla, TURQUALITY® Programı kapsamında farklı sektörlerden 91 firmanın 103 markasına destek verilmektedir. TURQUALITY®’e hazırlık olarak düşünebileceğimiz Marka Programı kapsamında ise 47 firmanın 50 markasını destekliyoruz” dedi.

“TURQUALITY Türkiye’de markalaşma bilincine büyük katkı sağladı”

TURQUALITY® Programı’nın geçtiğimiz süre içerisinde Türkiye’de markalaşma bilincinin oluşmasına önemli katkı sağladığına dikkat çeken İbrahim Şenel, “Özellikle son dönemde, Ekonomi Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan’ın vizyon ve direktifleri ile desteğin kapsamı genişletildi, program daha etkin hale getirildi. Bütün bu çabaların sonucunda firmalarımız yurtdışında önemli atılımlar yaptı, bölgesel anlamda dev markalarımız oluşmaya başladı. Bizim programa olan inancımızın Perakende Güneşi Ödülleri’nin değerli jüri üyeleri tarafından da paylaşılmış ve TURQUALITY® Programı’nın bu ödüle layık görülmüş olmasından gurur duyuyoruz. Bu ödülü program kapsamındaki tüm markalarımız adına, programın bugüne gelmesinde emeği geçen herkes adına alıyorum” diye konuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/27 °C
İstanbul 22/28 °C
İzmir 20/32 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,8790
EURO
6,5887
IMKB
80.549
ALTIN
254,429