Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Kasım 2013
Turquality Programına Perakendeye Katkı Ödülü
Küresel marka olmanın uluslararası kabul görmüş evrelerine uygun şekilde tasarlanmış, bu anlamda Dünyada tek, ayrıca gelişmeye ve değişmeye açık bir marka destek programı olan TURQUALITY Programı’na Perakendeye Katkı Ödülü verildi.

Soysal Danışmanlık tarafından düzenlenen Perakende Günleri kapsamında gerçekleştirilen Perakende Güneşi Ödülleri’nde, odağında markalaşma, hedefinde ise Türkiye’den Dünya markaları çıkarmak olan TURQUALITY® Programı’na Perakendeye Katkı Ödülü verildi. TURQUALITY Programı adına ödülü Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Vekili ve TURQUALITY Çalışma Grubu Başkanı İbrahim Şenel aldı.

TURQUALITY® Programı’nın pilot sektör olarak hazır giyim ile başladığını hatırlatan Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Vekili ve TURQUALITY Çalışma Grubu Başkanı İbrahim Şenel, programın hazır giyim sektörünün yoğunlukla kullandığı “perakende” dinamiğinin markalaşmaya sunduğu katkıdan edinilen tecrübe ile geliştirildiğini ve tüm sektörlere açıldığını söyledi. Şenel, “Bugün itibarıyla, TURQUALITY® Programı kapsamında farklı sektörlerden 91 firmanın 103 markasına destek verilmektedir. TURQUALITY®’e hazırlık olarak düşünebileceğimiz Marka Programı kapsamında ise 47 firmanın 50 markasını destekliyoruz” dedi.

“TURQUALITY Türkiye’de markalaşma bilincine büyük katkı sağladı”

TURQUALITY® Programı’nın geçtiğimiz süre içerisinde Türkiye’de markalaşma bilincinin oluşmasına önemli katkı sağladığına dikkat çeken İbrahim Şenel, “Özellikle son dönemde, Ekonomi Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan’ın vizyon ve direktifleri ile desteğin kapsamı genişletildi, program daha etkin hale getirildi. Bütün bu çabaların sonucunda firmalarımız yurtdışında önemli atılımlar yaptı, bölgesel anlamda dev markalarımız oluşmaya başladı. Bizim programa olan inancımızın Perakende Güneşi Ödülleri’nin değerli jüri üyeleri tarafından da paylaşılmış ve TURQUALITY® Programı’nın bu ödüle layık görülmüş olmasından gurur duyuyoruz. Bu ödülü program kapsamındaki tüm markalarımız adına, programın bugüne gelmesinde emeği geçen herkes adına alıyorum” diye konuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/13 °C
İzmir 5/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,196