Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
24 Kasım 2013
+Bi Down'a Perakendenin Güneşi Ödülü
Teknoloji perakendesinin öncü ismi Bimeks, +Bi Down Projesi ile En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması kategorisinde ödülün sahibi oldu

Türkiye’nin en büyük iş dünyası organizasyonlarından olan Perakende Günleri, bu yıl 20 – 21 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. Perakende Günleri çerçevesinde verilen Perakende Güneşi Ödülleri ise sektörün öncü şirketlerinin başarılarını taçlandırdı. Özgün hizmet ve perakendecilik konsepti ile dikkat çeken Bimeks’in +Bi Down projesi En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması kategorisinde birinci oldu.

Türkiye’de, teknoloji perakendesinde attığı adımlarla adından söz ettiren Bimeks’in 2012 yılından bu yana sürdürdüğü +Bi Down projesi down sendromlu gençlerin istihdam edilmesini sağlıyor. Bimeks, büyük mağaza konseptli 11 Teknoport mağazasında hayata geçirdiği proje ile insanların hayatlarını farklılaştırmaya ve hayat standartlarını iyileştirmeye katkı sağlıyor.

Bimeks İnsan Kaynakları Yöneticisi Nisa Dizdar, alınan ödül ile ilgili; “Bimeks’in dört temel değeri; Aile, Memnuniyet, Samimiyet, Deneyim’dir. +Bi Down Projesi’ni de bu dört temel değer üzerine oturttuk. Bizim için çok anlamlı olan bu projenin, dört temel değerimizin her birini ayrı ayrı yansıttığını düşünüyoruz. Down’lu gençlerimize, ailelerine, Down Sendromu Derneğine, personellerimize, Soysal’a ve jüri üyelerimize çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Bimeks ailesinin birer üyesi olan bu gençlerin, sorumlu oldukları farklı reyonlarda düzenleme müşteri karşılama ve satış yapma gibi birçok işi başarıyla yürüttüğünü belirten Dizdar, “Bimeks, down sendromlu gençlerin azmiyle birlikte yeteneklerinin ortaya çıkmasına olanak tanıyor. Kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde başarılı bir İnsan Kaynakları Uygulaması ile desteklenen bu projeyle down sendromlu gençlerimizin yanı sıra bizler de gelişiyor ve değişiyoruz, hayata daha farklı bakıyoruz” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/13 °C
İzmir 5/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,055