Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
24 Kasım 2013
Bellona 742. Mağazasını Mamak'ta Açtı
Mağazalaşma atağına hız kesmeden devam eden Bellona, 742. mağazasını Ankara Mamak’ta açtı.

Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan Bellona, mağazalaşma atağını sürdürüyor. Geçtiğimiz haftalarda sırasıyla İstanbul ve Osmaniye’de yeni mağazalarını açan Bellona, 23 Kasım 2013 tarihinde ise Ankara Mamak’ta yeni mağazası ile müşterilerine hizmet vermeye başladı. Bellona Ankara Mamak mağazasının açılış törenine Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Boydak, Pazarlama Müdürü Bülent Alıcı ile çok sayıda davetli katıldı.

“2013’te 54 yeni mağaza açtık, yurtdışı mağaza sayımızı 100’e ulaştırdık”
Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Boydak, açılış töreninde yaptığı konuşmada
Bellona olarak sektörde hızlı büyümelerini sürdürdüklerini belirterek, “Bu yıl Türkiye’de 54 yeni mağaza açtık. 2014 yılında ise 40 yeni mağaza açmayı planlıyoruz. Başkent Ankara bizim için önemli bir lokasyon, burada 44 mağazaya ulaştık” dedi. Yurtdışı mağazalaşma atağına da devam ettiklerinin altını çizen Mustafa Boydak, “Halen yurtdışında 20 ülkede Bellona mağazalarıyla faaliyet gösteriyoruz. Bu yıl İngiltere, Hollanda, Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Bosna Hersek’te 18 yeni mağaza açarak yurtdışındaki mağaza sayımızı 100’e ulaştırdık. 2014 yılı Rusya ve Ukrayna’da büyük çaplı üretim yatırımlarına yenilerini eklemeyi amaçlıyoruz” dedi.

Mustafa Boydak, “Mobilya grubumuz sektör ortalamasının üzerinde büyümeye devam edecek, Bellona’da hedef %15”
Türkiye’de mobilya sektörünün toplam büyüklüğünün yaklaşık 9 milyar dolara ulaştığını belirten Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Boydak, Boydak Mobilya Grubu’na bağlı İstikbal, Bellona ve Mondi markalarıyla daima sektörün büyüme ortalamasının üzerinde bir performans sergilediklerini, 2013 yılını da bu trendi doğrulayan bir oranla, yüzde %12 ile tamamlayacaklarını açıkladı. Grup markaları içinde Bellona’nın özellikle yeni ev kuran müşteri kitlesinde ayrıcalıklı yeri olduğunu ifade eden Boydak, “Bellona olarak 2014 yılında da sahip olduğumuz enerji, bilgi birikimi, altyapısı ile markamızın genç ve dinamik yapısıyla sektörden daha da fazla büyüyeceğimizi öngörüyoruz. Bu paralelde gelecek yılki büyüme hedefimizi %15 olarak belirledik’’ diye konuştu.


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/25 °C
İstanbul 14/20 °C
İzmir 15/27 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6025
EURO
6,4349
IMKB
80.549
ALTIN
220,183