Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Kasım 2013
B-fit Alanya Mahmutlar Merkezi Açıldı
Yüzde yüz Türk markası b-fit, Mahmutlar’da açtığı merkeziyle Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmaya devam ediyor.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlık yaşam ve spor merkezi b-fit, geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle açıldı. Böylece b-fit Antalya’daki merkez sayısını dörde yükseltti.

Mahmutlar Belediye Başkanı Ali Çelik’in ve CHP’li Meclis üyesi Hasan Kısa’nın da katıldığı açılışa ilgi büyüktü. Mahmutlarlı kadın girişimciler Şeniz Tezel, Didem Görgün ve Nazlı Tosun ortaklığında açılan Mahmutlar b-fit merkezine, Alanya ve Mahmutlarlı kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Hidrolik ve aerobik aletler ile toplam 30 dakika süren b-fit egzersiz sistemi, açılışa katılan kadınların büyük beğenisini kazandı.

Türkiye’nin en fazla franchise veren firmalar listesinde 8. sırada yer alan b-fit, Mahmutlar merkezi ile birlikte franchise sayısını da 231’e çıkarttı. Kadınların yaşam ve spor merkezi b-fit, kadın istihdamını artırmak, kadın girişimcilere fırsat yaratmak, her yaştan ve gelir grubundan kadına spor yapma ve sosyalleşme olanağı sunmak üzere 2007 yılından beri 200 bin üyesi ile faaliyette.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/21 °C
İstanbul 14/20 °C
İzmir 14/23 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7332
EURO
6,5830
IMKB
80.549
ALTIN
227,113