Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Kasım 2013
B-fit Alanya Mahmutlar Merkezi Açıldı
Yüzde yüz Türk markası b-fit, Mahmutlar’da açtığı merkeziyle Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmaya devam ediyor.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlık yaşam ve spor merkezi b-fit, geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle açıldı. Böylece b-fit Antalya’daki merkez sayısını dörde yükseltti.

Mahmutlar Belediye Başkanı Ali Çelik’in ve CHP’li Meclis üyesi Hasan Kısa’nın da katıldığı açılışa ilgi büyüktü. Mahmutlarlı kadın girişimciler Şeniz Tezel, Didem Görgün ve Nazlı Tosun ortaklığında açılan Mahmutlar b-fit merkezine, Alanya ve Mahmutlarlı kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Hidrolik ve aerobik aletler ile toplam 30 dakika süren b-fit egzersiz sistemi, açılışa katılan kadınların büyük beğenisini kazandı.

Türkiye’nin en fazla franchise veren firmalar listesinde 8. sırada yer alan b-fit, Mahmutlar merkezi ile birlikte franchise sayısını da 231’e çıkarttı. Kadınların yaşam ve spor merkezi b-fit, kadın istihdamını artırmak, kadın girişimcilere fırsat yaratmak, her yaştan ve gelir grubundan kadına spor yapma ve sosyalleşme olanağı sunmak üzere 2007 yılından beri 200 bin üyesi ile faaliyette.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/32 °C
İstanbul 22/28 °C
İzmir 22/37 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
80.549
ALTIN
397,185