Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Kasım 2013
Euromaster Ailesi Antalya'da Buluştu
Avrupa’nın en yaygın lastik dağıtım ağı olan Euromaster, Başarı Yol Değil, Yolculuktur teması ile gerçekleştirdiği toplantıyla Euromaster çalışanları ve franchiselarını Antalya’da bir araya getirdi.

Avrupa’nın en yaygın lastik dağıtım ağı olan Euromaster, Türkiye’deki ilk franchise toplantısını gerçekleştirdi.

Michelin Grubu’nun yüzde 100 iştiraki olan ve lastik hizmetleri ve hafif araç bakımı konusunda hizmet veren Euromaster’ın Başarı yol değil, yolculuktur temalı toplantısı 8-10 Ekim tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti.

Euromaster çalışanları ve franchiselarından oluşan 250 kişinin katıldığı 1. Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda, Euromaster’ın 2013 yılında kaydettiği başarılar ve 2014 yılına dair hedefleri aktarıldı.

Toplantıda Euromaster’ın 2013 yılı içinde motor yağı tedariği için Mobil, akü tedariği için Yiğit Akü, yedek parça ve servis ekipmanları için Bosch ile yaptığı işbirliklerine vurgu yapıldı. 2014 yılında da yatırımların artarak devam edeceği belirtilirken, 2013 yılında hayata geçirilen katma değer katan hizmetlerin pekiştirileceği ve ağır vasıta araçlarına yönelik yeni hizmetlerin uygulanacağının da müjdesi verildi.

Toplantının ardından etkinliğe katılan davetliler Aşkın Nur Yengi’nin şarkılarıyla unutulmaz bir gece geçirdi.

17 ülkede 2 binden fazla servis noktası
17 ülkede 2400’den fazla servis noktasında müşterilerine hizmet veren Euromaster’ın franchise toplantısının açılış konuşmasını Euromaster Genel Müdürü Eric Saignol yaptı.

Başarı yol değil, yolculuktur sloganı ile 2013 yılında elde edilen başarıların ve 2014 beklentilerinin anlatıldığı toplantıya oyuncu Umut Oğuz ve Erkan Tural canlı performansları ile renk katarken, Euromaster İş Geliştirme ve Operasyon Direktörü Hasan Akçay ise franchiseların en çok merak ettikleri soruları sahnede yanıtladı. Uluslarası Franchise Derneği (UFRAD) Başkan Yardımcısı ve Simit Sarayı Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur da toplantıda konuşmacı olarak yer aldı.

Euromaster kısa sürede büyük mesafe kaydetti
1.Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda konuşan Michelin Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Eric de Cromieres, Euromaster ile Michelin’in gerçekleştirdiği işbirliği sonucu Euromaster servis noktalarına dönüşen Michelin bayilerinin yeni bir model oluşturduğunu belirterek, “Michelin Grubu olarak 2012 yılının sonunda Türkiye pazarına giren Euromaster’in bu kısa sürede kaydettiği mesafeyi takdir ediyoruz” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/32 °C
İstanbul 21/28 °C
İzmir 21/37 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
80.549
ALTIN
397,185