Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Kasım 2013
Euromaster Ailesi Antalya'da Buluştu
Avrupa’nın en yaygın lastik dağıtım ağı olan Euromaster, Başarı Yol Değil, Yolculuktur teması ile gerçekleştirdiği toplantıyla Euromaster çalışanları ve franchiselarını Antalya’da bir araya getirdi.

Avrupa’nın en yaygın lastik dağıtım ağı olan Euromaster, Türkiye’deki ilk franchise toplantısını gerçekleştirdi.

Michelin Grubu’nun yüzde 100 iştiraki olan ve lastik hizmetleri ve hafif araç bakımı konusunda hizmet veren Euromaster’ın Başarı yol değil, yolculuktur temalı toplantısı 8-10 Ekim tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti.

Euromaster çalışanları ve franchiselarından oluşan 250 kişinin katıldığı 1. Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda, Euromaster’ın 2013 yılında kaydettiği başarılar ve 2014 yılına dair hedefleri aktarıldı.

Toplantıda Euromaster’ın 2013 yılı içinde motor yağı tedariği için Mobil, akü tedariği için Yiğit Akü, yedek parça ve servis ekipmanları için Bosch ile yaptığı işbirliklerine vurgu yapıldı. 2014 yılında da yatırımların artarak devam edeceği belirtilirken, 2013 yılında hayata geçirilen katma değer katan hizmetlerin pekiştirileceği ve ağır vasıta araçlarına yönelik yeni hizmetlerin uygulanacağının da müjdesi verildi.

Toplantının ardından etkinliğe katılan davetliler Aşkın Nur Yengi’nin şarkılarıyla unutulmaz bir gece geçirdi.

17 ülkede 2 binden fazla servis noktası
17 ülkede 2400’den fazla servis noktasında müşterilerine hizmet veren Euromaster’ın franchise toplantısının açılış konuşmasını Euromaster Genel Müdürü Eric Saignol yaptı.

Başarı yol değil, yolculuktur sloganı ile 2013 yılında elde edilen başarıların ve 2014 beklentilerinin anlatıldığı toplantıya oyuncu Umut Oğuz ve Erkan Tural canlı performansları ile renk katarken, Euromaster İş Geliştirme ve Operasyon Direktörü Hasan Akçay ise franchiseların en çok merak ettikleri soruları sahnede yanıtladı. Uluslarası Franchise Derneği (UFRAD) Başkan Yardımcısı ve Simit Sarayı Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur da toplantıda konuşmacı olarak yer aldı.

Euromaster kısa sürede büyük mesafe kaydetti
1.Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda konuşan Michelin Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Eric de Cromieres, Euromaster ile Michelin’in gerçekleştirdiği işbirliği sonucu Euromaster servis noktalarına dönüşen Michelin bayilerinin yeni bir model oluşturduğunu belirterek, “Michelin Grubu olarak 2012 yılının sonunda Türkiye pazarına giren Euromaster’in bu kısa sürede kaydettiği mesafeyi takdir ediyoruz” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3538
EURO
6,0654
IMKB
80.549
ALTIN
214,302