Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
01 Aralık 2013
Ortadoğu’nun Beyaz Altın'ı Muratbey
BAE Abu Dhabi Emirliği’nde düzenlenen SİAL Middle East Gıda ve İçecek Fuarı’na katılan Muratbey’in ürünleri fuarda büyük beğeni topladı.

BAE Abu Dhabi Emirliği’nde 24 – 27 Kasım tarihleri arasında düzenlenen SİAL Middle East Gıda ve İçecek Fuarı’na katılan Muratbey, fuardan yüzü gülerek döndü.

Peyniri günün her saatinde yenilen, sağlıklı alternatif bir ürün olarak konumlandıran sektörünün yenilikçi markası Muratbey ürünleri fuarda büyük beğeni topladı. Ortadoğu ülkeleri Muratbey’in ürünlerini Beyaz Altın olarak nitelendirdi.

Bölgenin en iyi firmalarını bir araya getirerek Ortadoğu ve Avrupa arasındaki ticaret hacminin genişlemesine olanak sağlayan fuarda özellikle birbirinden lezzetli iki yeni inovatif ürünü Sürmeli ve Burgu ile öne çıkan Muratbey’in standı büyük ilgi gördü. Muratbey Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Erol, özellikle Sürmeli ve Burgu’nun tüketim alanlarının çeşitliğinin ziyaretçilerin dikkatini çektiğini söyledi.

Fuarın iş bağlantıları olarak verimli geçtiğini dile getiren Erol, ihracat portföylerine yeni ülkeler, yeni pazarlar katmak ve distribütörlük ağını genişletmek amacıyla yapılan verimli görüşmelerde çok olumlu tepkiler aldıklarını kaydetti.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,469