Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
01 Aralık 2013
Ortadoğu’nun Beyaz Altın'ı Muratbey
BAE Abu Dhabi Emirliği’nde düzenlenen SİAL Middle East Gıda ve İçecek Fuarı’na katılan Muratbey’in ürünleri fuarda büyük beğeni topladı.

BAE Abu Dhabi Emirliği’nde 24 – 27 Kasım tarihleri arasında düzenlenen SİAL Middle East Gıda ve İçecek Fuarı’na katılan Muratbey, fuardan yüzü gülerek döndü.

Peyniri günün her saatinde yenilen, sağlıklı alternatif bir ürün olarak konumlandıran sektörünün yenilikçi markası Muratbey ürünleri fuarda büyük beğeni topladı. Ortadoğu ülkeleri Muratbey’in ürünlerini Beyaz Altın olarak nitelendirdi.

Bölgenin en iyi firmalarını bir araya getirerek Ortadoğu ve Avrupa arasındaki ticaret hacminin genişlemesine olanak sağlayan fuarda özellikle birbirinden lezzetli iki yeni inovatif ürünü Sürmeli ve Burgu ile öne çıkan Muratbey’in standı büyük ilgi gördü. Muratbey Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Erol, özellikle Sürmeli ve Burgu’nun tüketim alanlarının çeşitliğinin ziyaretçilerin dikkatini çektiğini söyledi.

Fuarın iş bağlantıları olarak verimli geçtiğini dile getiren Erol, ihracat portföylerine yeni ülkeler, yeni pazarlar katmak ve distribütörlük ağını genişletmek amacıyla yapılan verimli görüşmelerde çok olumlu tepkiler aldıklarını kaydetti.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/24 °C
İstanbul 11/18 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
80.549
ALTIN
378,397