Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
04 Aralık 2013
Türkiye Finans Fuar Ziyaretçilerini Ev Sahibi Yapıyor
Emlak 2013 Fuarı, gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen profesyonellerini marka projelerden ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya getiriyor.

Emlak 2013 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı 5-8 Aralık tarihlerinde CNREXPO’da yapılacak. İlk kez, marka projelerin, firmaların ve bankaların aynı anda yer almasıyla konut satışının tek bir merkezde yapılacağı emlak fuarı organizasyonunda Türkiye Finans sektör profesyonelleri ve ev almak isteyenler ile bir araya gelecek.

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, fuar ziyaretçilerine Çilingir Mortgage kapsamındaki farklı ürünlerini tanıtacak. Çilingir Mortgage, fuara özel kar oranlarının yanı sıra alternatif ödeme planlarıyla da her bütçeye uygun finansman imkanı sunacak. Türkiye Finans, Çilingir Mortgage ile ev sahibi olmak isteyen herkese hayalindeki evin kapısını açma fırsatı sağlayacak.

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, “İnşaat sektörü, ülke ekonomisinden daha hızlı büyümeye devam ediyor. Özellikle marka projeler sektörü hareketlendiriyor. Ülkemizdeki nüfus artışına paralel olarak gelecek yıl konut ihtiyacının artmaya devam etmesi bekleniyor. Türkiye’nin öncü katılım bankası olarak biz de bu dönemde ev sahibi olmak isteyenler için farklı çalışmaları hayata geçiriyoruz. Dönemsel kampanyalar düzenliyor, ev almak isteyenlerle Emlak 2013 gibi farklı platformlarda bir araya geliyoruz. Esnek ödeme planları ve uygun vadelerimizle ev sahibi olmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” diye bilgi verdi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/9 °C
İstanbul 9/11 °C
İzmir 6/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,4738
EURO
6,1921
IMKB
80.549
ALTIN
212,223