Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
04 Aralık 2013
Türkiye Finans Fuar Ziyaretçilerini Ev Sahibi Yapıyor
Emlak 2013 Fuarı, gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen profesyonellerini marka projelerden ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya getiriyor.

Emlak 2013 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı 5-8 Aralık tarihlerinde CNREXPO’da yapılacak. İlk kez, marka projelerin, firmaların ve bankaların aynı anda yer almasıyla konut satışının tek bir merkezde yapılacağı emlak fuarı organizasyonunda Türkiye Finans sektör profesyonelleri ve ev almak isteyenler ile bir araya gelecek.

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, fuar ziyaretçilerine Çilingir Mortgage kapsamındaki farklı ürünlerini tanıtacak. Çilingir Mortgage, fuara özel kar oranlarının yanı sıra alternatif ödeme planlarıyla da her bütçeye uygun finansman imkanı sunacak. Türkiye Finans, Çilingir Mortgage ile ev sahibi olmak isteyen herkese hayalindeki evin kapısını açma fırsatı sağlayacak.

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, “İnşaat sektörü, ülke ekonomisinden daha hızlı büyümeye devam ediyor. Özellikle marka projeler sektörü hareketlendiriyor. Ülkemizdeki nüfus artışına paralel olarak gelecek yıl konut ihtiyacının artmaya devam etmesi bekleniyor. Türkiye’nin öncü katılım bankası olarak biz de bu dönemde ev sahibi olmak isteyenler için farklı çalışmaları hayata geçiriyoruz. Dönemsel kampanyalar düzenliyor, ev almak isteyenlerle Emlak 2013 gibi farklı platformlarda bir araya geliyoruz. Esnek ödeme planları ve uygun vadelerimizle ev sahibi olmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” diye bilgi verdi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -3/6 °C
İstanbul 5/14 °C
İzmir 7/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7934
EURO
6,4158
IMKB
80.549
ALTIN
272,904