Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
10 Aralık 2013
Grohe 3. Çeyrekte de Büyümeye Devam Etti
Yılın geride kalan dokuz ayında satışlar bir defa daha 1 milyar Euro’nun üzerine çıktı. Almanya pazarındaki büyüme devam ediyor. Amerika ve Ortadoğu Afrika bölgesinde de aynı şekilde pozitif trend yaşanacak

Geçen yıl elde ettiği başarıyı bu sene de tekrarlayan GROHE Group’un satışları henüz üçüncü çeyreğin sonu itibariyle 1 milyar Euro’yu aştı. Satışlar, geçen yılın aynı döneminde kaydedilen 1,036 milyar Euro’luk düzeyine göre yaklaşık %4 artarak 1,075 milyar Euro’ya ulaştı.

GROHE Group’un düzeltilmiş faiz, amortisman ve vergi öncesi karı (FAVÖK) ise %4’ün üzerinde artarak 204 milyon Euro’ya ulaştı. FAVÖK marjı da %19’a ulaştı.

Satışların %15’ini sağlayan Almanya pazarı da aynı şekilde satışlarda %5 artış kaydederek yılın ilk dokuz ayında sağlıklı sonuçlar elde etti.

Avrupa pazarı 539 milyon Euro ile toplam satışların %50’sini sağlıyor. Bunu, %33 ile Asya izliyor. En güçlü büyüme pazarları ise satışlarda %19 büyüme ile Amerika ve %14’lük artış ile Ortadoğu/Afrika bölgesi oldu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -6/2 °C
İstanbul 2/5 °C
İzmir 1/9 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,9151
EURO
6,5562
IMKB
80.549
ALTIN
296,958