Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
10 Aralık 2013
Çağan Irmak Tamam mıyız? İçin Taurus'ta
Engellilerin AVM’de ihtiyaç duyacağı beklentileri karşılamak üzere yola çıkan Taurus AVM, engellileri konu alan Tamam mıyız? filmiyle farkındalık yaratacak.

Engellilerin bir AVM’de ihtiyaç duyacağı her beklentiye cevap verebilmek için yola çıkan Taurus AVM, ziyaretçilerine dünyaca ünlü yönetmen ve senarist Çağan Irmak eşliğinde engellileri konu alan Tamam mıyız? filmini izleme olanağı sunuyor.

Açıldığı günden bu yana gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatan Taurus’ta bu haftanın sürprizi ise, dünyaca ünlü yönetmen ve senarist Çağan Irmak ile vizyondaki filmi Tamam mıyız?. Taurus AVM, son günlerin en fazla konuşulan filmini ziyaretçilerine, yönetmen ve senaristi Çağan Irmak ile 12 Aralık Perşembe saat 19.15'te Cinemarine salonlarında izletecek.

Taurus AVM ziyaretçileri, engellilerin yaşamını konu alan Tamam mıyız?'ın seyri sonrası Çağan Irmak ile söyleşiye katılacak, film afişlerini imzalatıp, birlikte fotoğraf çektirme imkanı yakalayacaklar.
Film, annesine bağımlı olarak yaşamak zorunda kalan bedensel engelli İhsan ve idealleri doğrultusunda evinden ayrılıp hayat mücadelesi verirken kız arkadaşı tarafından terkedilmiş Temmuz'un yollarının tesadüfen kesişerek hayatlarının yeniden doğmasını konu alıyor.

Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, Çağan Irmak’ın Ankara’da ilk defa sinemaseverlerle buluşacağına dikkati çekerek “AVM’miz her yönüyle farklı ve ilklere imza atan bir özelliğe sahip. Çağan Irmak gibi usta ve dünyaca ünlü yönetmen senaristi misafir etmek bize heyecan veriyor” dedi.

Daha yapım aşamasındayken danışmanların yönlendirmesiyle engellilerin sıkıntı yaşamadan alışveriş yapabileceği bir mekan oluşturduklarını anlatan Kaptan, “Taurus AVM’de engellileri konu alan Tamam mıyız? filminin gösterimini, ünlü yönetmen ile yapmak bizim için daha da önemli” diye konuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456