Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
14 Aralık 2013
Dünyanın En Büyük Durance Butiği Ankara'da
Yüzde 100 bitkisel içerikten oluşan kişisel bakım, sağlıklı yaşam ve ev kozmetiği ürünleri üreten Durance, dünyadaki en büyük butiğini Ankara’da açtı.

Organik tarım ve dünya parfüm endüstrisinin merkezi Fransa’nın Provence bölgesinin doğal havasını ve sanatsal atmosferini Ankara’ya taşıyan Durance, Nenehatun42 Butik’in ardından ikinci butiğini Söğütözü’ndeki Armada AVM’nin yeni binasında 12 Aralık Perşembe günü açtı.

Oyuncu Arzu Balkan, devlet sanatçısı Şefika Kutluer, OTDÜ eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Canan Çilingir, Başkent Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Varoğlu ve diyetisyen Ferin Batman gibi iş, sanat, magazin ve cemiyet hayatında birçok davetlinin katıldığı açılışta sunucu Pınar Gürer de organik tarımın merkezi Provence bölgesi hakkında bilgi verdi.

Açılışta konuşan Durance Türkiye Distribütörü Özlem Oktar Varoğlu, Armada AVM’deki butiğin Durance’ın merkez showroom’unun ardından dünyadaki en büyük Durance butiği olma özelliğini taşıdığını söyledi. Durance’ın dünyada mekân kokuları alanında lider markalardan biri olduğunu dile getiren Özlem Oktar Varoğlu, yeni butikleriyle ilgili duygularını şöyle ifade etti: “Durance Türkiye olarak Ankara’daki ikinci butiğimizi açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’deki ve hatta dünyadaki en büyük butik olma özelliğini taşıyan Yeni Armada AVM’deki mağazamızda tüketiciler, ambiyans parfümlerinden ev bakımı ürünlerine, kadınlar ve erkeklere özel cilt bakım ürünlerinden spa ve welness ürünlerine, Marsilya Sabunlarından parfümlere kadar aradıkları her türlü kişisel bakım, sağlıklı yaşam ve ev kozmetiği ürünlerini bulabilecekler.”

Türkiye’de büyüyeceğiz
Türkiye’de doğal ürünlere olan ilginin her geçen gün arttığını belirten Özlem Oktar Varoğlu, yüzde 100 bitkisel içeriğe sahip Durance ile Türkiye’de daha da büyümeyi hedeflediklerini kaydetti. Özlem Oktar Varoğlu, Durance’ın Türkiye’de, Norveç ve Japonya pazarındaki başarısını kısa sürede yakalamayı amaçladığını söyleyerek, Doğal yaşama sanatı sloganıyla doğal ve çevreci yaşam tarzını benimseyen girişimcilere de franchise fırsatı sunduklarını anlattı.

İnsan sağlına saygılı üretim
Durance’ın çevreye ve insan sağlığına saygılı üretim yaptığını ifade eden Özlem Oktar Varoğlu, ürünlerde yapay koruyucu boya, paraben, phenoxyethanol, propylene glycol ve sodium laureth sulphate gibi zararlı sentetik içerik kullanılmadığını söyledi. Özlem Oktar Varoğlu, ayrıca Durance’ın hayvanlar üzerinde test edilmediğini de sözlerine ekledi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/19 °C
İstanbul 15/19 °C
İzmir 12/24 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6664
EURO
6,5179
IMKB
80.549
ALTIN
223,087