Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
14 Aralık 2013
Emirates'e Skalite Ödülü
Emirates, Türk turizmine yapılan katkıyı artırmak üzere Skal International İstanbul Kulübü tarafından düzenlenen 16. Skalite Ödülleri töreninde havayolu kategorisinde kalite ödülünün ikinci kez sahibi oldu

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, Türk turizmine yapılan katkıyı artırmak üzere Skal International İstanbul Kulübü tarafından düzenlenen 16. Skalite Ödülleri töreninde havayolu kategorisinde kalite ödülünün ikinci kez sahibi oldu.

11 Aralık Çarşamba akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen ödül töreninde Emirates adına ödülü Emirates Türkiye, Romanya, Bulgaristan Genel Müdürü Bahar Birinci aldı.

Yapılan başvurular arasında, kazananlar 1029 Skal üyesi ve saygın isimlerden oluşan 7 jüri üyesinin verdikleri puanlarla belirlendi. Emirates’in başarısında, tüm dünyada 245.000 adet dağıtılan Emirates Holidays katalogunda Türkiye’ye 10 sayfa ayırması, hayata geçirdiği çalışmalarla Türkiye ve BAE arasındaki turizm ve ticaret hacminin artırılması etkili oldu. Yapılan çalışmalar neticesinde BAE’den gelen turist sayısında %89, ticaret hacminde ise %120 oranında artış gerçekleşti.

Birinci “Emirates olarak Türk turizmine ve ihracatına katkı sağlıyor olmaktan mutluyuz”

Ödülü almaktan mutluluk duyduklarını belirten Birinci; “Son 5 yılın ticari verileri Türkiye’den BAE’ye ihracatın toplam 26.087 milyon dolar, ithalatın ise 7.303 milyon dolar olduğunu gösteriyor. BAE, Türkiye’nin en önemli ihracat pazarlarından oldu. Emirates Havayolunun Türkiye’ye yapmış olduğu yatırım geçtiğimiz sene 30 Milyon dolar olarak gerçekleşti. Ülkemiz lehine olan bu ticari gelirin bu şekilde gelişmesindeki rolümüzden mutluyuz” dedi.

Emirates sadece bu yıl içerisinde, 2013 Dünya Seyahat Ödülleri’nde ve Skytrax’in Dünyanın En İyi Havayolu ödüllerinde Uzun Menzilli Uçuşlarda En İyi Havayolu ve En İyi Havayolu, Condé Nast Traveller dergisinin seçkin okuyucuları tarafından “Uzun Menzil Uçuşlarda En İyi Havayolu” ödüllerine layık görülmüştü.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1200
EURO
9,6929
IMKB
80.549
ALTIN
455,856