Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
15 Aralık 2013
Skalite’den Dedeman’a Turizm Ödülü
Dedeman, Turizmde Kalite’yi sorgulamayı ve kalite olgusunu gündemde tutmayı amaçlayan ve Skal International İstanbul Kulübü tarafından düzenlenen SKALITE ödüllerinde Turizm Yatırım Grubu ödülüne layık görüldü.

Seyahat ve turizmin tüm kollarını bir araya getiren tek uluslararası organizasyon SKAL’ın dünyadaki en büyük kulübü Skal International İstanbul tarafından, turizm sektöründe kalite çıtasını yükseltmeyi hedefleyen kişi, kurum ve kuruluşlara verilen SKALİTE Ödülleri’nin 16’cısı, düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Toplam 10 kategoride ve 31 alanda verilen SKALITE ödüllerinin kazananları Türkiye’de bulunan 15 Skal Kulübünün tüm üyeleri ve bağımsiz bir jüri tarafından belirlendi.
11 Aralık Çarşamba akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen törende ödülü Dedeman Grubu Kurulu Üyesi Banu Dedeman aldı. Geceye, Dedeman Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman ve Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Dedeman da katıldı.

Turizm Yatırım Grubu ödülüne layık görülmekten dolayı mutluluk duyduklarını belirten Banu Dedeman; “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği anlayışı ile hizmet verdiğimiz turizm sektöründe başarımızı SKALITE gibi ödüller ile taçlandırıyor olmak gurur verici. Uluslararası arenada faaliyet gösteren Dedeman Grubu, ikinci markası Dedeman Park ile ikinci zincirini yaratan ilk Türk otelcilik şirketi haline geldi. Yolumuza büyüyerek ve güçlenerek devam ediyoruz” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1200
EURO
9,6929
IMKB
80.549
ALTIN
455,856