Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
17 Aralık 2013
Tepe Home Bayileri 2014'ü Değerlendirdi
Türkiye’de dekorasyon ve mobilya sektörünün lider markalarından olan Tepe Home, Türkiye genelindeki tüm bayilerine 2014 projeksiyonunu anlattı.

Antalya Belek Ela Quality Resort Otelde 3 gün süren toplantıda, 2014 yılının yeni ürünleri, müşteri hizmetlerindeki gelişim ve yenilikler, reklam&iletişim ve pazarlama faaliyetleri ile üretim bölümündeki yeni anlayış hakkında bayilere bilgi verildi.

Toplantıya başkanlık eden Tepe Home Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İlhan İL, tüm bayilere 2014 için şu mesajı iletti;

“Yeniden yapılanma ve büyüme sürecindeki hedefleri doğrultusunda 2013’ü %10’luk bir büyüme ile tamamladık. Siz değerli bayilerimiz ve yeni mağazalar için görüşmelerini devam ettirdiğimiz yeni bayi adaylarımız ile birlikte bu süreci 2014 yılında da sürdürmeyi, Türkiye genelindeki mağaza sayımızı 45’in üzerine, toplam satış alanımızı ise 140,000 m2’nin üzerine taşımayı hedefliyoruz.

Müşterilerimize daha kaliteli ve günümüz yaşam alışkanlıklarına uygun ürünler sunmak için üretim parkımızı yenileyerek kapasite ve verimlilik artışı sağladık. Makinelerimizin tamamı CNC kontrüllü, CE belgeli, esnek üretim mantığına göre seçilmiş konfigürasyonu özel yapılmıştır. Bunun yanısıra montajına başlamak üzere olduğumuz yeni cila hattımız ile aynı hattın üzerinde hem su bazlı lake ve vernik uygulaması, hem de solvent bazlı uygulama yapabileceğiz. Bu yatırımımız ile cila hattımızı ikiye çıkarıp 140 metre cila hattına sahip oluyoruz.

2014 yılında en yakından takip edeceğimiz projemiz yalın üretim projesi olacak. 2012 yılı Aralık ayında 27 ay sürecek olan yalın üretim projemizi başlattık. Yalın üretim tekniklerini kullanarak israfa neden olan bütün aktivitelerin sürekli olarak iyileştirilmesi, yok edilmesi, sıfır hata ve kusur hedefi ile çalışmayı hedefliyoruz.

Ayrıca 2014 yılında Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri ile, şirket değerimizi sürekli arttırmak, bu süreçte en iyi iş modelini başarılı olarak uygulayabilmek, rakiplerimize göre bu süreci en iyi yöneten şirket olma hedefimizi sizlerin de desteği ile gerçekleştirmek istiyoruz.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/21 °C
İstanbul 14/20 °C
İzmir 14/23 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7332
EURO
6,5830
IMKB
80.549
ALTIN
227,564