Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Aralık 2013
Taurus'ta Yıldızlara Eşlik Edebilirsiniz
Başkent’in eğlence dünyasına farklı renkler katan Taurus AVM, ünlülerle dijital ortamda aynı sahneye çıkma fırsatı sunuyor

Başkent’in eğlence dünyasına farklı renkler katan Taurus AVM, Holo Star uygulamasıyla ziyaretçilerine dijital ortamda yıldızlarla aynı sahneyi paylaşma fırsatı sunuyor.

Konya Yolu’nun ilk ve tek AVM’si olan Taurus, açıldığı günden bu yana Başkentliler'e ergonomik yapısıyla yorulmadan alışveriş yapma ortamı sağlarken, hayata geçirdiği organizasyonlarla da eğlenceli vakit geçirtiyor.
Dijital AVM olarak da adlandırılan Taurus AVM'de en ilgi çeken ve Ankaralılar'ın ilk kez tanıştıkları dijital etkinliklerden biri de Holo Star uygulaması…

Holo Star'da kurulan yeşil stüdyoya giren ziyaretçiler, istedikleri müzik türü ve yıldızı belirliyor. Müzik eşliğinde diledikleri gibi dans ederlerken, profesyonel ekip bu anı kaydediyor. Çekilen görüntülere, bilgisayar ortamında sanatçı ve seçilen müziğe uygun dansçılar ekleniyor.

Ardından sinema salonunu andıran alana geçen ziyaretçiler, ekranda kendilerini bu kez seçtikleri yıldız ve müzik eşliğinde dans edip, şarkı söylerken buluyorlar.

Katılımcıların talebi durumunda sahne performansları, hediye edilen cd ile ölümsüzleştiriliyor.
Holo Star uygulaması Taurus AVM'de pazartesi hariç her gün 17.30-20.00 arasında gerçekleştiriliyor.

Şimdi çocuk olmak vardı
Yediden yetmişe herkesin aradığını bulabileceği tarzda tasarlanan Taurus AVM, ebeveynleriyle alışveriş yaparken sıkılan çocukların da imdadına yetişiyor.

Cumartesi ve pazar günleri saat 14.00 ile 17.30 arası şimdi çocuk olmak vardı atölyesine katılan çocuklar hayallerini resmediyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456