Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Aralık 2013
Taurus'ta Yıldızlara Eşlik Edebilirsiniz
Başkent’in eğlence dünyasına farklı renkler katan Taurus AVM, ünlülerle dijital ortamda aynı sahneye çıkma fırsatı sunuyor

Başkent’in eğlence dünyasına farklı renkler katan Taurus AVM, Holo Star uygulamasıyla ziyaretçilerine dijital ortamda yıldızlarla aynı sahneyi paylaşma fırsatı sunuyor.

Konya Yolu’nun ilk ve tek AVM’si olan Taurus, açıldığı günden bu yana Başkentliler'e ergonomik yapısıyla yorulmadan alışveriş yapma ortamı sağlarken, hayata geçirdiği organizasyonlarla da eğlenceli vakit geçirtiyor.
Dijital AVM olarak da adlandırılan Taurus AVM'de en ilgi çeken ve Ankaralılar'ın ilk kez tanıştıkları dijital etkinliklerden biri de Holo Star uygulaması…

Holo Star'da kurulan yeşil stüdyoya giren ziyaretçiler, istedikleri müzik türü ve yıldızı belirliyor. Müzik eşliğinde diledikleri gibi dans ederlerken, profesyonel ekip bu anı kaydediyor. Çekilen görüntülere, bilgisayar ortamında sanatçı ve seçilen müziğe uygun dansçılar ekleniyor.

Ardından sinema salonunu andıran alana geçen ziyaretçiler, ekranda kendilerini bu kez seçtikleri yıldız ve müzik eşliğinde dans edip, şarkı söylerken buluyorlar.

Katılımcıların talebi durumunda sahne performansları, hediye edilen cd ile ölümsüzleştiriliyor.
Holo Star uygulaması Taurus AVM'de pazartesi hariç her gün 17.30-20.00 arasında gerçekleştiriliyor.

Şimdi çocuk olmak vardı
Yediden yetmişe herkesin aradığını bulabileceği tarzda tasarlanan Taurus AVM, ebeveynleriyle alışveriş yaparken sıkılan çocukların da imdadına yetişiyor.

Cumartesi ve pazar günleri saat 14.00 ile 17.30 arası şimdi çocuk olmak vardı atölyesine katılan çocuklar hayallerini resmediyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/10 °C
İstanbul 2/11 °C
İzmir 3/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0428
EURO
6,5497
IMKB
80.549
ALTIN
307,965