Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Aralık 2013
TEB Yıldız Bankacılık Sohbetleri Antalya'da
Türk Ekonomi Bankası (TEB), sunduğu finansal ürün ve hizmetlerin yanı sıra Sorumlu Bankacılık anlayışıyla finansal olmayan projelerle de Yıldız Bankacılık müşterilerine ulaşmaya devam ediyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Sorumlu Bankacılık anlayışıyla iller bazında yeni bir sohbetler dizisi başlattı. Çalışma büyüklüğü 100 bin TL ile 500 bin TL arasında olan müşterilerine hizmet sunan TEB Yıldız Bankacılık tarafından başlatılan TEB Yıldız Bankacılık Sohbetleri’nin ikincisi 18 Aralık’ta Antalya’da Su Otel’de gerçekleşti.

TEB Bireysel ve Yıldız Bankacılık Satış Direktörü Tuğbay Kumoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı TEB Yıldız Bankacılık Sohbetleri’ne TEB Yıldız Bankacılık müşterilerinin ilgisi büyük oldu. Etkinliğe konuşmacı olarak katılan Vergi ve Hukuk Uzmanı Prof.Dr. Şükrü Kızılot, TEB Yıldız Bankacılık müşterilerini gayrimenkul, otomotiv, menkul kıymet ve daha birçok konuya ait vergi işleyişi konusunda bilgilendirdi ve katılımcıların sorularını yanıtladı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 17/34 °C
İstanbul 23/31 °C
İzmir 23/34 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,2075
EURO
8,4903
IMKB
80.549
ALTIN
477,157