Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Aralık 2013
Sultan Et'e Tüketici Ödülü
Kırmızı et sektörünün önde gelen firmalarından Sultan Et, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından verilen Tüketiciye Tavsiye Edilecek Ürünler ödülüne layık görüldü

Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından Tüketiciye Tavsiye Edilecek Ürünler ödül töreni 21 Aralık Cumartesi günü İstanbul Kale Outlet Center’da düzenlendi.

Törende Yılın Markası dalında ödüle Sultan Et layık görüldü. Sultan Et Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bılıkçı, bu tür ödüllerin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, tüketicilerin Sultan Et ürünlerine sofralarında güvenle yer verebileceğini söyledi.

Et ve et sektöründeki markaya ilgi derecesinin araştırılması, en çok beğenilen ve tercih edilen markalar ile en az şikâyet edilen markalar gibi kriterlerin ardından söz konusu ödülün kendilerine verildiğine dikkat çeken Mustafa Bılıkçı, “2007 yılında da aldığımız bu ödülü tekrar almaktan dolayı çok mutluyuz. Tüketicilerimizi memnun edecek güvenilirlikte hizmetimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Ödülün logosu, ürünlerin üzerinde olacak
Ankara’daki üretim merkezlerini 20 milyon liraya mal olan son teknolojik imkânlarla yenilediklerini ifade eden Sultan Et Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bılıkçı, “Hammadde girişinden son ürüne kadar olan süreçte üretilen her Sultan Et ürünü, 78 ayrı noktada fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizleri yapılarak üretiliyor. Böylece üretilen her ürünün kalitesini garanti altına alıyoruz” dedi.
TSE ve GİMDES’ten Helal Gıda Sertifikası’na da sahip olduklarını hatırlatan Mustafa Bılıkçı, “Helal Gıda Sertifikası ile üretimde kullanmış olduğumuz etlerin güvenilirliliğini ispat ettik. ‘Tüketiciye Tavsiye Edilen Ürün’ ödülü ile de ürünlerimizin güvenilirliliğini birkez daha sofralara taşıdık” diye konuştu.

Mustafa Bılıkçı, bu ödül ile Sultan Et ürünlerinin ambalajında Altın Marka ve Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz logolarının yer alacağını da söyledi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/10 °C
İstanbul 2/11 °C
İzmir 3/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0428
EURO
6,5497
IMKB
80.549
ALTIN
307,965