Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
30 Aralık 2013
Teknolojinin Yadigarları’na Özel Kampanya
Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri Teknosa, Çünkü geçmiş retroysa, gelecek Teknosa sloganıyla tüketicileri için eşsiz bir kampanya başlattı.

Teknosa, Retrosa adını verdiği teknoloji ustası bir ekip sayesinde bir ay boyunca kampanyaya katılanların işlevini yitirmiş, bozuk veya eski ürünlerini alarak tekrar hayata kazandırıyor. Bununla da kalmayan Teknosa, Retrosa’nın yenilediği ürünün yanı sıra yeni ürünü de mağazadan tüketicisine hediye ediyor.

Teknosa’nın yepyeni kampanyası için bir araya gelen Retrosa ekibi, artık işlerine yaramayan teknolojik eşyaları kendilerine yollamalarını istiyor. Güncelliğini yitirmiş müzikçalar, cep telefonu, dizüstü bilgisayar ve buna benzer birçok ürün Retrosa tarafından elden geçiriliyor. 3 kişilik Retrosa Ekibi, zamanında severek kullanılan ancak kullanılamaz oldukları için unutulmuş bu eşyalara itibarlarını iade ediyor.

Eskisinin fotoğrafını yolla, Teknosa’dan yenisini iste

Kullanıcılar teknosadanRetrosa.com adresine girerek, Retrosa ekibine eski eşyalarının fotoğrafını yolluyor, karşılığında Teknosa’dan istedikleri ürünün yenisini seçerek kampanyaya katılabiliyor. Yollanan eşyalardan jüri tarafından seçilen bir tanesi ise yeni Retrosa webisode’unun konusunu oluşturuyor. Retrosa ekibi eşyayı teslim aldıktan sonra, akla gelmeyecek yöntemlerle ürünü canlandırıyor.

41?29!’un Teknosa için hazırladığı Retrosa projesi teknosadanretrosa.com adresinden takip edilebiliyor. Site webisode takibi ve kampanya katılımı gibi işlevlerinin yanında, diğer kullanıcıların katılımlarını görmeyi ve onları oylamayı sağlayan eğlenceli bir galeri bölümünü de içinde barındırıyor.

KÜNYE

Ajans: 41? 29!
Ajans Başkanı: Alemşah Öztürk
Kreatif Direktör: Seren Köroğlu
Kreatif Grup: İlyas Eralp, Alperen Altınöz, Elif Kavalcı, Emir Anarat
Yazılım Geliştirme: Hidayet Bayraktar, Utku Genel, Alen Dursun
Ajans Prodüktörü: Ela Meriç
Proje Yöneticisi: Ahmet Altındağ
Marka Yöneticisi: Baybars Umur
Sosyal Medya Grup Başkanı: Kayhan Dural
Sosyal Medya Yöneticisi: Damla Tütüncü
Prodüksiyon: Bandit
Müzik: 3K1A
Yönetmen: Mert Uzer
Seslendirme: Orhan Ayhan
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/28 °C
İstanbul 21/26 °C
İzmir 18/33 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,2610
EURO
7,3524
IMKB
80.549
ALTIN
242,195