Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
02 Ocak 2014
Sağlık Bakanlığı EMITT 2014 Fuarı'nda
EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı”nda T.C. Sağlık Bakanlığı, vizyonunu ve faaliyetlerini aktaracağı standı ile Sağlık Turizmi konseptli Salon 9’da yer alıyor…

18. EMITT Uluslararası Turizm Fuarı, ilk defa 2.000 m²′lik Salon 9, tamamen sağlık ve termal turizmine ayrılırken, T.C. Sağlık Bakanlığı Salon 9’daki standı ile çalışmalarını tanıtacak.

Sağlık sektöründe gerek lokal gerek global arenada göstermiş olduğu başarıları ile dikkat çeken Türkiye, bulunduğu coğrafyanın sağlık tedarikçisi konusunda önemli bir aktör konumuna geldiği günümüzde 18. EMITT Uluslararası Turizm Fuarı’nda Salon 9, tamamen sağlık ve termal turizmine ayrılırken, 70 ülkeden, 60.000‘i profesyoneller olmak üzere, yerli ve yabancı 140.000 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

T.C. Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Nihat Tosun; “EMITT bünyesinde bu yıl fuar alanı içinde 2000 m²’lik bir salonun Sağlık Turizmi'ne (Medikal, Termal, Wellness-Spa) tahsis edilmesi aslında kendini ifade etmesi açısından yeterli. Bu gösteriyor ki artık turizm sektöründe olduğu gibi sağlık sektörümüz de ürün ve hizmetlerini uluslararası bir platformda dünyaya tanıtacağı çok önemli ve etkin bir mecraya daha kavuşuyor. Biz de böylesi önemli bir ortamda Sağlık Bakanlığı olarak ziyaretçilerimize kendi standımızda faaliyetlerimizi ve vizyonumuzu aktaracağız. Katılımımızın hem turizm ile sağlık sektörleri ve ilgili bakanlıklar arasındaki, hem de özel sektör – kamu arasındaki iş birliği için güzel bir örnek teşkil edeceği kanaatindeyim” dedi.

Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezinde 30 Ocak 2014’de kapılarını açacak EMITT Uluslararası Turizm Fuarı, sağlık ve turizm sektörünü bir araya getiren Salon 9, 2 Şubat 2014 tarihine kadar ziyarete açık.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1200
EURO
9,6929
IMKB
80.549
ALTIN
455,856