Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
08 Ocak 2014
Albaraka, Bursa’da Dördüncü Şubesini Açtı
Şube ağını hız kesmeden büyüten Albaraka, Bursa’daki dördüncü şubesini Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nde açtı.

Dünyanın en iyi katılım bankası olma hedefi doğrultusunda şube ağını genişleten Albaraka Bursa Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nde şube açtı. Bursa’da dört şubeye ulaşan Albaraka, 2014 yılında şube sayısını 200’e çıkarmayı hedefliyor.

Bursa Kestel Şube’sinin açılışı 7 Ocak Salı günü gerçekleştirildi. Açılış töreni’ne Bursa Vali Yardımcısı Mehmet Vedat Müftüoğlu, Kestel Belediye Başkanı Yener ACAR, Kestel Kaymakamı Cemil AKSAK, Gürsu Kaymakamı Hamdi Bilge AKTAŞ olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, açılışta yaptığı konuşmada, dünyanın en iyi katılım bankası olma konusundaki kararlı adımlarını bu yıl da atmaya devam edeceklerini söyledi. Yahşi, siyasi ve ekonomik anlamda Türkiye’nin zorlu bir sınavdan geçtiği bu dönemde, Albaraka’nın geçmişte olduğu gibi hızlı karar alabilme ve yeniliğe açık yapısı sayesinde geleceğe başarıyla ilerlediğini ifade etti.

Bu amaçla Türkiye’nin ekonomik bakımdan beşinci büyük şehri Bursa’da dördüncü şubelerini açtıklarını dile getiren Yahşi, şunları kaydetti: “Bu güzel bölgenin insanına ve ekonomisine hizmet etmek için burada olmaktan dolayı kıvanç duyuyoruz. Albaraka olarak sermaye ve ortaklık yapımız kadar takip ettiğimiz ihtiyatlı yönetim politikalarımız ve mali yapımızın sağlamlığı ile sizlerin tasarruflarını güvenli bir şekilde büyütecek, işlerinizi geliştirmeniz için kaynak sağlayacağız.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/21 °C
İstanbul 14/20 °C
İzmir 14/23 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7332
EURO
6,5830
IMKB
80.549
ALTIN
227,113