Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
10 Ocak 2014
Kalekim İle Binalarda Çifte Koruma
Kalekim, mantolama sisteminde çok önemli rolleri olan yalıtım levhası yapıştırma harcı Kale Mantotech ve sıva harcı Kale Mantoplast ile daha güçlü, daha sağlam ve uzun ömürlü mantolama imkanı sunuyor.

Yapı kimyasalları sektöründe 40. yılını kutlayan Kalekim; ısı yalıtımı alanında Kale markasıyla ürettiği güçlü ve kaliteli ürünleri ile tüketiciye ve profesyonellere teknik çözümler sunmaya devam ediyor. Kalekim, mantolama sisteminin vazgeçilmez ürünleri olarak geliştirdiği yapıştırma harcı Kale Mantotech ve sıva harcı Kale Mantoplast ile alanındaki öncülüğünü bir kez daha kanıtlıyor.

Zorlu hava koşullarına dayanıklı
Mantolama sistemini yıllarca bina yüzeyine bağlı tutan ve binanın ömrü boyunca karşılaşacağı iklim ve doğa şartlarına dayanıklılık gösteren yapıştırıcı “Kale Mantotech”, donma-çözülme esnasında ısı yalıtım levhası ve bina dış duvar yüzeyi arasında oluşacak kesme hareketine karşı dayanıklılığıyla da öne çıkıyor. Rüzgar yükü ile levhanın yüzeyden kopmasına engel olarak mantolama sisteminde yüksek performans gösteren Kale Mantotech, TS 13566 belgesiyle kendini ispatlamayı başarmış bir ürün olarak yapı sektörüne kaliteli çözümler sunuyor.

Yüksek esneklik ve tutunma gücü
Kalekim’in mantolama sistemi için geliştirdiği ısı yalıtım levhası sıva harcı “Kale Mantoplast” ise standartların üzerine çıkan yüksek esneklik ve tutunma gücüyle alanında fark yaratıyor. Hızlı ve kolay uygulanabilen bir ürün olarak, kullanıldığı yapılarda kısa sürede etkisini gösteren Mantoplast; nefes alabilen, zorlu hava koşullarına, suya ve darbelere karşı dayanıklılık gösteren özel yapısıyla, uygulandığı binaları koruma altına alıyor.

Isı yalıtımı pazarında, sağlam ve uzun ömürlü mantolama ürünü olarak öne çıkan Mantoplast, enerji tasarrufunda gösterdiği performansla, kalite beklentisi yüksek tüketici ve profesyonellerin ilgisini çekiyor. TS K 113 kriterlerini sağlayan bir ürün olarak, sektör profesyonelleri tarafından özellikle tercih edilen Mantoplast; ayrıca levha yüzeyini, son kat kaplama için düzgün bir mineral yüzeye dönüştürüyor ve son kat uygulamasına hazır hale getiriyor.

Mantotech ve Mantoplast, Kale markasının kalite ve güvencesini taşıdığı gibi Kalekim’in sektördeki 40 yıllık tecrübesini yansıtıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/29 °C
İstanbul 17/28 °C
İzmir 19/31 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,6683
EURO
8,9576
IMKB
80.549
ALTIN
461,887