Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Ocak 2014
Pakpen Büyümeye Devam Ediyor
Konya Organize Sanayi Bölgesi’nin en büyük kuruluşu olan Pakpen, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 1500’ü aşkın bayileri aracılığıyla tüketicisiyle buluşuyor.

Konya’da kurulup dünyaya açılan Pakpen, 250 bin ton plastik, 650 bin metreküp yalıtım malzemesi üretim kapasitesi ve 700’ü aşkın uzman çalışanıyla sektörün lider firmaları arasında yer alıyor. Kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla üretime başladığı ilk günden beri sektörüne ve ülke ekonomisine katkıda bulunan Pakpen, son sekiz yılda 250 milyon TL’ye yakın yatırım yaptı.

Pakpen, ürünlerinin dağıtım ve satışını İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Antalya bölge müdürlükleri ile Türkiye geneline yayılmış bayileri aracılığıyla gerçekleştiriyor. Yaygın bayi ağı sayesinde ürün temin ve teslimatında öne çıkan Pakpen, özellikle Trakya bölgesinde de büyümeye devam ediyor.

Her mevsime uygun pencere seçenekleri
PVC Kapı-Pencere-Panjur ve Kepenk Sistemleri sektöründe Optimal, Rival, Global, Oval, Sürme, Royal ve İdeal serileri bulunan Pakpen’in her binaya, her mevsime uygun pencere seçenekleri bulunuyor. Gürültüyü, soğuğu ve sıcağı dışarıda tutup, yüzde 40’a varan tasarruf sağlayan Pakpen pencerelerinin renkleri yıllarca solmaz, kolayca temizlenir. AB normlarında CE belgeli olarak üretilen Pakpen ürünleri, dünyanın dört bir yanında ve Türkiye’nin bütün şehirlerinde tercih ediliyor.

Temel prensip: Malzemede ve üretimde kalite
Geçtiğimiz yıl fabrikalarındaki alt yapı yatırımlarını tamamlayan Pakpen en genç teknolojiyi kullanarak üretim kapasitesini artırdı. Dünya standartlarına uygun üretim tesisleri, girişimci ve yenilikçi yapısıyla Pakpen, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle fark yaratıyor.

Kuruluşundan bugüne istikrarlı büyümesi ve yatırımlarıyla dikkat çeken Pakpen bu yıl açıklanan ISO 500 listesinde 190’ıncı, Fortune 500 listesinde 269’uncu ve Capital 500 listesinde ise 339’uncu sıraya yükseldi. Trakya bölgesinde yer alan bayi sayısını arttırarak tüm Türkiye’de eşit oranda dağılmayı hedefliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/25 °C
İstanbul 18/23 °C
İzmir 19/31 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6668
EURO
6,2796
IMKB
80.549
ALTIN
277,425