Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
17 Ocak 2014
Adidas ile Beşiktaş İşbirliklerini Uzattı
Beşiktaş’ı, 2009 yılından bu yana teknik sponsoru olarak destekleyen adidas, işbirliği sözleşmesini 2019 yılına kadar uzattı.

adidas Türkiye ve Beşiktaş Spor Kulübü, 2009 yılından bu yana devam eden sponsorluk anlaşmasını 2019 yılına kadar uzatan işbirliği anlaşmasına imza attı. Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine adidas Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Eduard Massier ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman katıldı.

Yeşil sahalarda adidas Türkiye’nin desteğini hissetmeye devam edeceğiz

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman da, Beşiktaş Kulübü ve taraftarının memnuniyetinin adidas Türkiye ile işbirliğinin uzamasından önemli rol üstlendiğini söyledi. Orman şöyle konuştu:

“adidas ile sponsorluk anlaşmamızı yinelememizin temel nedeni, hem kulübümüzün hem de taraftarımızın bu ortaklıktan memnun olmasıdır. 2009 yılından beri adidas'la sürdürdüğümüz işbirliği, bu yıl sözleşme içeriğimizin yeniden düzenlenmesiyle, daha kapsamlı hale gelmiştir. Bu işbirliğini yenilenen içerikle tekrar hayata geçirmek bizi son derece heyecanlandırdı. Gelecek sezon da futbol ruhunu bugüne kadar sunduğu yenilikçi ürün ve teknolojilerde birçok kez ortaya koyan adidas’ın desteği ile yeşil sahada mücadele vereceğimiz için mutluyuz. Sponsorluk anlaşmamızın tüm Beşiktaş camiası ve şirketimiz için hayırlı olmasını ve her iki markaya da bol şans getirmesini diliyorum.”

Futbola verdiğimiz destek Beşiktaş ile süren işbirliğimiz ile güçleniyor

Yeni sponsorluk anlaşması ile Beşiktaş- adidas Türkiye işbirliğinin yeni bir döneme girdiğini belirten adidas Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Eduard Massier şunları söyledi:

“Bugün imzaladığımız sponsorluk sözleşmesi çerçevesinde, Beşiktaş ile değerli işbirliğimizi 2019 yılına kadar uzatmaktan mutluluk duyuyoruz. 2014- 2015 futbol sezonundan itibaren geçerli olacak 5 senelik yeni sözleşme ile Beşiktaş Futbol Şubesi’ne bağlı tüm kategori takımlarının Teknik Sponsoru ve Resmi Ürün Tedarikçisi olmaya devam edeceğiz. Stratejik ortağımız Beşiktaş ile güçlü işbirliğimizi sürdürmek, futbola verdiğimiz desteğin ve bu alandaki liderliğimizin pekiştirilmesi açısından büyük önem taşıyor. Ülkemizde sporun gelişimine destek verirken, Beşiktaş takımının performansına da en üst düzeyde katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

Tek yetkili teknik sponsor ve resmi ürün tedarikçisi

2009’dan bu yana Beşiktaş Jimnastik Kulübü Futbol Şubesi’ne bağlı tüm kategori takımlarının Tek Yetkili Teknik Sponsoru ve Resmi Ürün Tedarikçisi olan adidas Türkiye, 2019 yılına kadar uzatılan anlaşma kapsamında, futbol kategorisi takımlarının bütün maç, kamp ve antrenman malzemelerini tedarik edecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 13/27 °C
İstanbul 16/27 °C
İzmir 16/29 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0108
EURO
6,7137
IMKB
80.549
ALTIN
247,110