Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
17 Ocak 2014
Adidas ile Beşiktaş İşbirliklerini Uzattı
Beşiktaş’ı, 2009 yılından bu yana teknik sponsoru olarak destekleyen adidas, işbirliği sözleşmesini 2019 yılına kadar uzattı.

adidas Türkiye ve Beşiktaş Spor Kulübü, 2009 yılından bu yana devam eden sponsorluk anlaşmasını 2019 yılına kadar uzatan işbirliği anlaşmasına imza attı. Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine adidas Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Eduard Massier ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman katıldı.

Yeşil sahalarda adidas Türkiye’nin desteğini hissetmeye devam edeceğiz

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman da, Beşiktaş Kulübü ve taraftarının memnuniyetinin adidas Türkiye ile işbirliğinin uzamasından önemli rol üstlendiğini söyledi. Orman şöyle konuştu:

“adidas ile sponsorluk anlaşmamızı yinelememizin temel nedeni, hem kulübümüzün hem de taraftarımızın bu ortaklıktan memnun olmasıdır. 2009 yılından beri adidas'la sürdürdüğümüz işbirliği, bu yıl sözleşme içeriğimizin yeniden düzenlenmesiyle, daha kapsamlı hale gelmiştir. Bu işbirliğini yenilenen içerikle tekrar hayata geçirmek bizi son derece heyecanlandırdı. Gelecek sezon da futbol ruhunu bugüne kadar sunduğu yenilikçi ürün ve teknolojilerde birçok kez ortaya koyan adidas’ın desteği ile yeşil sahada mücadele vereceğimiz için mutluyuz. Sponsorluk anlaşmamızın tüm Beşiktaş camiası ve şirketimiz için hayırlı olmasını ve her iki markaya da bol şans getirmesini diliyorum.”

Futbola verdiğimiz destek Beşiktaş ile süren işbirliğimiz ile güçleniyor

Yeni sponsorluk anlaşması ile Beşiktaş- adidas Türkiye işbirliğinin yeni bir döneme girdiğini belirten adidas Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Eduard Massier şunları söyledi:

“Bugün imzaladığımız sponsorluk sözleşmesi çerçevesinde, Beşiktaş ile değerli işbirliğimizi 2019 yılına kadar uzatmaktan mutluluk duyuyoruz. 2014- 2015 futbol sezonundan itibaren geçerli olacak 5 senelik yeni sözleşme ile Beşiktaş Futbol Şubesi’ne bağlı tüm kategori takımlarının Teknik Sponsoru ve Resmi Ürün Tedarikçisi olmaya devam edeceğiz. Stratejik ortağımız Beşiktaş ile güçlü işbirliğimizi sürdürmek, futbola verdiğimiz desteğin ve bu alandaki liderliğimizin pekiştirilmesi açısından büyük önem taşıyor. Ülkemizde sporun gelişimine destek verirken, Beşiktaş takımının performansına da en üst düzeyde katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

Tek yetkili teknik sponsor ve resmi ürün tedarikçisi

2009’dan bu yana Beşiktaş Jimnastik Kulübü Futbol Şubesi’ne bağlı tüm kategori takımlarının Tek Yetkili Teknik Sponsoru ve Resmi Ürün Tedarikçisi olan adidas Türkiye, 2019 yılına kadar uzatılan anlaşma kapsamında, futbol kategorisi takımlarının bütün maç, kamp ve antrenman malzemelerini tedarik edecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456