Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Ocak 2014
EDAK Rafı’nda Sağlığın Rengi Kırmızı
İlaç dışı sağlık ürünlerinin eczanelerde avantajlı koşullarda tüketicinin beğenisine sunulmasını amaçlayan EDAK Rafı’nda yeni yılın ilk konusu Sağlığın rengi kırmızı.

EDAK Rafı, Türkiye’nin en büyük ilaç dağıtım kuruluşlarından, %100 eczacı sermayeli EDAK Ecza Kooperatifi’nin ilaç dışı sağlık ürünlerinin eczanelerde daha fazla yer almasına dönük çalışmalarından biri. EDAK Rafı, EDAK Size İyi Bakar sloganıyla İzmir ağırlıklı olmak üzere, Denizli, Antalya, Aydın, Manisa, Balıkesir, Muğla illerinde yer alan toplam 180 eczanede yer alıyor. Bu rakamın kısa sürede 1400 eczaneye ulaşması amaçlanıyor.

Sevginin rengi de kırmızı

EDAK Rafı’nda, Ocak-Şubat dönemindeki soğuk günlerde sağlığımızı korumaya, vücudun güç kaybını önlemeye ve direncini artırmaya dönük çeşitli sağlık ürünleri bulunuyor. Bu ürünler ağırlıklı olarak Sağlığın rengi kırmızı konsepti çerçevesinde, kırmızı meyvelerin özünü içeren antioksidan özellikli vitamin, besin katkıları ve antiaging ürünlerinden oluşuyor. Rafta 14 Şubat’taki Sevgililer Günü de unutulmadı. Bu güne yönelik çeşitli kozmetik ürünler de seçenekler arasında yer alıyor.

Eczacınız, sizin sağlık danışmanınızdır!

EDAK Rafı sayesinde eczacının, ilaç ile olduğu kadar ilaç dışı sağlık ürünlerinde de sağlık danışmanlığına vurgu yaptıklarını belirten EDAK Yönetim Kurulu Başkanı Emre Bacanak, “Adı ilaç olmasa da sağlığınız ile ilgili her ürün sağlık ürünüdür. Ve bu ürünlerin de sağlık uzmanına danışılarak alınması gerekiyor. Bu bir vitamin desteği de olabilir, bir korse de. Sizin bunu niçin almanız gerektiğini ve nasıl kullanacağınızı ancak eczacınızdan öğrenebilirsiniz” dedi.

EDAKTÜEL

EDAK’ın sağlık aktüalite dergisi EDAKTÜEL’in yeni sayısı, Ocak-Şubat aylarında eczanelerdeki yerini aldı. 25 bin tirajlı EDAKTÜEL dergisi, rafa paralel olarak 2 ayda bir yayınlanıyor ve EDAK Rafı'nın bulunduğu eczanelerden son tüketiciye sunuluyor. EDAKTÜEL Dergisi’nde rafa giren yeni ürünlerin yanı sıra sinema, gezi, kültür, sağlık konuları ile sağlıklı yemek tariflerine kadar birçok ilgi çekici konu da yer alıyor.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -6/4 °C
İstanbul 2/5 °C
İzmir -1/10 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3484
EURO
6,0747
IMKB
80.549
ALTIN
214,207