Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Ocak 2014
Albaraka’dan Antalya’ya Üçüncü Şube
2014 yılında 200 şubeye ulaşmayı hedefleyen Albaraka, 149. şubesini Antalya Konyaaltı’nda açtı.

Albaraka, Antalya’da üçüncü şubesini güzel bir törenle açtı. Açılışa; Antalya Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, İl Müftü Yardımcısı Mevlüt Topçu ve çok sayıda davetli katıldı.

Albaraka turizmin başkenti Antalya’daki üçüncü, Türkiye genelindeki 149. şubesini Konyaltı’nda açtı. Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, açılışta yaptığı konuşmada, turizmin başkenti Antalya’da üçüncü şubelerini açtıklarını belirterek, “Antalya banka şubesi bakımından Türkiye’de şube sayısında dördüncü sırada yer alıyor. Biz de üçüncü şubemizi Antalya’ya kazandırdık. Özellikle büyüme anlamında şubeler açıyoruz. Bu bağlamda Antalya şubemizle birlikte 149 şubeye ulaştık. İnşallah yıl sonunda şube sayısında 200’e ulaşmış olacağız” dedi.

Albaraka olarak kuruldukları günden bu yana reel ekonomiyi desteklediklerini belirten Yahşi şöyle devam etti: “Hizmet verdiğimiz bölgelerde özellikle KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bölge ekonomisinin gelişimine katkıda bulunuyoruz. Bu amaçla mevcut müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ve yeni müşterilere ulaşmayı hedefliyoruz.”

Güçlü turizm kuruluşlarının yer aldığı Antalya’da üçüncü şubelerinin de önemli katkılar sağlayacağını dile getiren Yahşi, şunları kaydetti: “Banka olarak yeniliklerin yaşandığı bir yılı geride bıraktık. Özellikle uluslararası bankacılık alanında attığımız adımlar dikkat çekiciydi. Bereket kapısı olan bankamız; ekonomik anlamda dünyanın zorlu bir sınavdan geçtiği bu dönemde, geçmişte olduğu gibi hızlı karar alabilme ve yeniliğe açık yapısı sayesinde geleceğe başarıyla ilerliyor.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/9 °C
İstanbul 9/11 °C
İzmir 6/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,4738
EURO
6,1921
IMKB
80.549
ALTIN
212,488