Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Ocak 2014
Albaraka’dan Antalya’ya Üçüncü Şube
2014 yılında 200 şubeye ulaşmayı hedefleyen Albaraka, 149. şubesini Antalya Konyaaltı’nda açtı.

Albaraka, Antalya’da üçüncü şubesini güzel bir törenle açtı. Açılışa; Antalya Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, İl Müftü Yardımcısı Mevlüt Topçu ve çok sayıda davetli katıldı.

Albaraka turizmin başkenti Antalya’daki üçüncü, Türkiye genelindeki 149. şubesini Konyaltı’nda açtı. Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, açılışta yaptığı konuşmada, turizmin başkenti Antalya’da üçüncü şubelerini açtıklarını belirterek, “Antalya banka şubesi bakımından Türkiye’de şube sayısında dördüncü sırada yer alıyor. Biz de üçüncü şubemizi Antalya’ya kazandırdık. Özellikle büyüme anlamında şubeler açıyoruz. Bu bağlamda Antalya şubemizle birlikte 149 şubeye ulaştık. İnşallah yıl sonunda şube sayısında 200’e ulaşmış olacağız” dedi.

Albaraka olarak kuruldukları günden bu yana reel ekonomiyi desteklediklerini belirten Yahşi şöyle devam etti: “Hizmet verdiğimiz bölgelerde özellikle KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bölge ekonomisinin gelişimine katkıda bulunuyoruz. Bu amaçla mevcut müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ve yeni müşterilere ulaşmayı hedefliyoruz.”

Güçlü turizm kuruluşlarının yer aldığı Antalya’da üçüncü şubelerinin de önemli katkılar sağlayacağını dile getiren Yahşi, şunları kaydetti: “Banka olarak yeniliklerin yaşandığı bir yılı geride bıraktık. Özellikle uluslararası bankacılık alanında attığımız adımlar dikkat çekiciydi. Bereket kapısı olan bankamız; ekonomik anlamda dünyanın zorlu bir sınavdan geçtiği bu dönemde, geçmişte olduğu gibi hızlı karar alabilme ve yeniliğe açık yapısı sayesinde geleceğe başarıyla ilerliyor.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/32 °C
İstanbul 21/28 °C
İzmir 21/37 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
80.549
ALTIN
397,185